İSTANBUL STRİPTİZ KULÜPLERİ

STRİPTİZ NE DEMEK

Direk Dansı Ne Demek

Striptiz, (orj. köken: İngilizce strip-tease) gece kulüplerinde, pavyonlarda genç bir kadın oyuncunun müzik eşliğinde dans edip soyunarak yaptığı gösteri olarak nitelendirilir. } Striptiz gösterileri, şu anda striptiz kulüplerinde ve publarda (özellikle BK’ta.) yapılmaktadır. Özellikle striptizin yapıldığı yerlerde ortamdaki ışık loş ve müzik ağırdır. Sandalye gibi eşyalar bu gösterilerde kullanılan araçlardır. İlk zamanlarda kabarelerde yapılan bu gösterilerde sadece Mata Hari ve Dita Von Teese gibi bir kaç kişi ünlendi. Sinema da ise Gilda, Rita Hayworth, Brigitte Bardot ve Jeanne Moreau yaptıkları striptiz sahneleri ile akıllarda kaldı.

“Vals, kankan ve striptiz devri böylece sona erdi.”- Halikarnas Balıkçısı.

İstanbul’un striptiz kulüpleri

FOLİBERJER STRİPTİZ CLUB FİYATLARI

Hafta içi, Diesel giyim markasının Taksim’deki striptiz külübü Foliberjer’de partisi vardı. Parti Diesel’in global “sex sells/seks satar” kampanyasının Türkiye lansmanı. 400’ü aşkın seçkin konuk, seksi danslar ve erotik şovlarla ağırlandı. Ama bu işin, o geceye özel hazırlanmış makyajlı yüzü. Peki İstanbul’un striptiz kulüplerini tanıyor musunuz? İşte İstanbul’un striptiz club striptiz kulüpleri…
Sultanas’ın yanıp sönen ışıklarıyla Elmadağ’da hemen göze çarpan bir tabelası var. Gece 01.30 gibi sahnenin hemen önündeki masamızdayız. Ama sahnenin etrafı bir perdeyle çevrili. Perde henüz kapalı.

Mekanda 6 loca, 12 masa var. Dekorda hemen her şey kadife ve kırmızı. Arkada bir bar oluşturulmuş, 6-7 tane kadın oturuyor. Soruyorum, onların Türk konsomatrisler olduğu söyleniyor. Ama sahneyi Ruslar ele geçirmiş, çünkü daha yaratıcılar. Türklere sadece konsomasyon kalmış.

Golden Eye 007 müziği eşliğinde sahnenin perdesi yavaş yavaş yükseliyor. İlk şov, hapishane konseptinde: Parmaklıklar arasında kumral bir kadın… Ütü masası gibi bir barın üstünde dans ediyor. Salonda sanki kendisinden başka kimse yokmuş gibi gayet rahat. Ama yine de hiçbir müşteriyle göz göze gelmiyor.  Müzik ilerledikçe üstündeki kıyafetler azalıyor. 007 bittiğinde artık üstünde sadece ip bir külot var.Striptiz club Şov yaklaşık 5 dakika sürüyor, perde iniyor.

O perde her inip kalktığında içeride sahne değişiyor. Bu şovlar sabahın ilk ışıklarına kadar böyle devam ediyor. Bu arada kulübe müşteriler gelmeye devam ediyor, yan masaya iki kuzey Avrupalı turist oturuyor.

İkicin şov, yatağında uyanan sabahlıklı bir kadın… Bu seferki sarışın ve gayet hoş bir hanım. Rol icabı güya yatağından kalkıyor ama nedense otrişi var ve gece topuklu ayakkabılarıyla yatmış. Uyanınca sabahlık fora tabii. Birdenbire parıltılı bir sopa çıkıyor ortaya. O batonla dans etmeye başlıyor. Sütyenin çıktığı nokta burası işte. Bu bardaki bütün külotlar ip model galiba. G-string’in biraz daha incesi. Mezdeke tarzı Arapça bir müzik eşliğinde perde iniyor, kadın da baton da kayboluyor.
Şovlarda şaşırtıcı bir çeşitlilik var. Kostümler danslar gayet profesyonel. İnsan bu kadar ciddiye almalarını anlayamıyor açıkçası. Masa olarak hararetle bunu tartışıyoruz, derken yine perde kalkıyor, bu kez karşımızda Truvalı Helen!

İstanbul’un striptiz kulüpleri

Sahnenin ortasında tahtadan bir Truva atı… Helen Antik Yunan savaşçıları gibi giyinmiş, Brad Pitt’in Truva filmi müzikleri eşliğinde dansediyor. Zırhı, miğferi, kalkanı, mızrağı her şeyi, her şeyi var Helen’in. Kılıç kalkan ekibi gibi mızrağını sallaya sallaya şov yapıyor, sonra sıcaklıyor, zırhı çıkarmaya başlıyor. Truva atının üstüne bindiğinde artık üstünde sadece kulübün resmi kıyafeti olan ip külot var. Bizden esirgediği öpücükleri yan masadaki Kuzeyli soğuklara yollamakta beis görmüyor Parciela.

STRİPTİZ VİDEO

PARCIELA’NIN İÇKİSİ 50 LİRA

Striptizci Parciela’nın Arnavut olduğunu söylüyor şef garson. Şovu bittikten sonra, Türk konsomatrisler gibi o da masalara geliyor. Ama İngilizce konuşmanız şart, Türkçe bilmiyor. Bu dezavantaj, çünkü mekanın raconu gereği, masaya çağırdığınız hanıma 15 dakikada bir içki ısmarlamak zorundasınız. Her içkisi fiks 50 lira. Çağırmıyoruz Parciela’yı; 3 votka, 1 bira, 1 kola ve 1 çaya 240 lira ödeyip çıkıyoruz.

PLAYSHOW NİGHT CLUB

Nedense bütün striptiz kulüpler underground, yani yerin altında, mutlaka bir merdivenden aşağı iniliyor. Harbiye’deki Playboy da öyle. Girişte silah kontrolünden geçiyoruz. Kırmızı halılı uzun bir koridordan ilerlemeye başlıyoruz.

Koridorun sonundaki merdivenlerden aşağı inerken avaz avaz bir arabesk duyuluyor. Meğer kıtı kıtına striptiz şovu kaçırmışız, pavyon faslı başlamış. Burada striptiz şov 11.30 gibi başlıyor, 01.30 gibi bitiyor.

Harbiye’de gece 00:30 dan sonra rus revu kızlarının dans ettiği, masalar da (kons) gezdiği lakin gecelik 2 bin tl den az miktar para verilmezse otele çıkmadığı, 50cl lik biranın 50 tl, 1 kadeh markasız viskinin 80 tl olduğu olduğu, gece 02:30 dan sonra arto tarzı bir müzisyenin çıktığı, bir kere gittiğim bir daha gitmeyeceğim. 3 kişi 1.400 tl hesap verdiğimiz mekandır. hatunları güzeldir lakin masanızda 30dk dan fazla durmaz, hemen başka masaya geçer. bol (bilen bilir) ‘un fiyatı da (şöyle söyleyim : 33lük biranın 4te 1’i) 180 tl olduğu mekandır. asla ama asla tavsiye etmem.

tavsiyem gidin aksaraya 700-800tl ye babalar gibi eğlenin. bu mekandan uzak durun.

İstanbul’un striptiz kulüpleri


Herhalde izlediğim filmlerin etkisi, bu tür yerlerin müşterisinin hep orta yaş üstü “kalantor abi”ler olduğunu düşünürdüm… Oysa çoğunluk spor giyimli ve 25-35 yaş grubu. Kadınlı-erkekli localar, masalar kurulmuş. Eser adında sarışın bir hanım, piyanist eşliğinde sahnede şarkı söylüyor. Az önce şov yapanlar masalara inmiş, artık dans sırası müşterilerde.

Masaya oturur oturmaz, daha sipariş bile vermeden her yerde fiks olan kuruyemiş, salatalık, havuç, çilek, portakal ve patlamış mısır geliyor masaya. Adamın biri konsomatrisi omuzuna alıp sahnede çevirmeye başlayınca, kadıncağızı indirmek de, adamı idare etmek de garsonlara düşüyor. Zaten masaya davet edeceğiniz hanımlarla bağlantıyı onlar sağlıyor. Buradaki hanımlar Rusçanın yanısıra İngilizce ve Türkçe de konuşuyorlar. Resmi kıyafet miniminnacık mini etek.

PAZARLIKLI KONSOMASYON

Kendi içtiğiniz içki 30 lira. Ama konsomatrisinkine 60 lira ödüyorsunuz. Normalde 15 dakikada bir içki ısmarlamanız lazım ama bu iş de pazarlığa tabi: “Abi size 25 dakikada bir yazarız” diyor şef garson. Ama “artı garsoniye” demeyi de ihmal etmiyor. Ayarladıkları kadınları geri gönderiyoruz, 20 dakikada 3 votka 1 kolaya 120 lira hesap geliyor.

FOLİBERJER İSTANBUL STRİPTİZ KULÜBÜ

Taksim Harbiye Talimhane Beyoğlu üçgenindeki striptiz kulüplerin en fiyakalısı Foliberjer. Bir de yılların Parizien’i var ama orası şu anda tadilatta. Foliberjer Talimhane’deki iki külüpten biri. Diğeri Tayland 85.

Buraya “istiptizin ferrarisi” deniyor. Adet bozulmamış, yine merdiven iniyoruz. Ama karşımıza son derece modern bir gece kulübü çıkıyor. İki katlı, üst tarafta balkon-localar var. Alt tarafta ışıklandırılmış büyük bir sahne, etrafında masalar ve VIP’e uygun ayrılmış alanlar… Ortalıkta 20 kadar konsomatris var. Kimi masasında oturuyor, kimi sahnede aynalara bakarak dansediyor.

İstanbul’un striptiz kulüpleri

Ağırlık Rus ve Romen. Öyle her kız gelip burada dans edemiyor. Garson, kızların internet üzerinden katalogdan seçildiklerini söylüyor. Menajerleri fotoğraflarını yolluyormuş. Diğer kulüplerde moda mini etek ve ip külottu. Foliberjer’de kısa şort revaçta.

Kısa şorttan başka, Foliberjer’deki kızların bir diğer ortak özelliği, hepsinin tırmanışçı olması. Şöyle ki: Şov başlamadan önce sahnenin ortası açılıyor, ortaya dansçı kızların şov yapabilmesi için bir boru çıkıyor. Açılışı yapan dansözün boruyla işi yok. Ama striptizci kızların hepsi dört metre uzunluğundaki bu boruya tırmanıp tırmanıp iniyor, en tepeden başaşağı sarkabiliyor.

İlk çıkan turuncu bikinili bir kadın. Fosforlu ışıkta bikinisi parıl parıl parlıyor. Ayağında topuklu ayakkabılar var. İkinci kadın sarışın, leylek gibi uzun. Böyle arka arkaya 4 dansçı çıkıyor.

Kızlara ısmarlanan içkinin bedeli 50 lira. Müşteriler hallerinden memnun. Haftasonu olmamasına rağmen masalar dolu, müşterinin nabzına göre her locada ayrı bir eğlence var: Sertab çalıyor, kimi masada oryantal yapıyor, kimi sarılmış romantik dans…

Dünyanın En Ünlü 10 Striptiz Kulübü

10. Le Crazy Horse (Fransa)
Dört Kıtanın En Ünlü 10 Striptiz Kulübü’ne Yakından Bakalım.
Paris…
Birkaç yıl önce Pamela Anderson’ın da performans gösterdiği, Beyonce’nin Partition klibini çektiği kulüp.

1951’den beri insanlığın hizmetinde.


9. Club Wanda’s (Kanada)

Dört Kıtanın En Ünlü 10 Striptiz Kulübü’ne Yakından Bakalım.
Montreal…
Kanada’daki tüm striptiz kulüplerinin aksine, isminde seks kelimesi barındırmayan; Kanada’nın en klas stripriz kulübü.

İş adamları, Kanadalı ünlüler filan takılıyor. Pahalı ortam.
”Kanada?

8. Angels (İrlanda)

Dört Kıtanın En Ünlü 10 Striptiz Kulübü’ne Yakından Bakalım.
Dublin…
Dünyanın en pahalı menüye sahip dördüncü striptiz kulübü, listemizin de 8. sırasında. 1980’den bu yana kucak dansının çırılçıplak yapılması ile tüm Avrupa ve Amerika’ya örnek olmuş, öncü kulüp.
”ÇIRILÇIPLAK HA!? HA HA HA HA!”

7. Dollhouse (Almanya)

Dört Kıtanın En Ünlü 10 Striptiz Kulübü’ne Yakından Bakalım.
Hamburg…
Hamburg’un Reeperbahn’ında (Amsterdam’ın Red Light sokağı gibi düşünebilirsiniz) bulunan Dollhouse, üniversite mezunu dansçılara sahip, iç dizaynında vintage (klasik tasarım) motosikletler kullanılmış oldukça klas bir kulüp.

Dollhouse. Bir Alman Markası.

6. Tilac Go Go Bar (Tayland)

Dört Kıtanın En Ünlü 10 Striptiz Kulübü’ne Yakından Bakalım.
Bangkok…
Her yerde ayna, her yerde dev ekran televizyonlar, ultra modern bir tasarım. Hangover 2’den de hatırladığımız striptiz kulübü; Tilac Go Go!

5. Twin Peeks (Avustralya)

Dört Kıtanın En Ünlü 10 Striptiz Kulübü’ne Yakından Bakalım.
Sydney…
Striptiz kulübü değil aslında, oldukça pahalı bir restoran. İnanılmaz bir şarap mahzenine sahip, Türkiye’deki birçok CEO’dan daha büyük maaşlar alan şefleri ile Twin Peeks, listemizde. Neden mi listemizde? Garsonlar iç çamaşırlı, siz iyi pişmiş uykuluğunuzu yerken de direk dansı yapmaktalar.

İyi konsept!

4. Darling Cabaret (Çek Cumhuriyeti)

Dört Kıtanın En Ünlü 10 Striptiz Kulübü’ne Yakından Bakalım.
Prag…
Bekarlığa veda partilerinin uğrak yeri, tam bir iş merkezi; tam bir ekmek kapısı. Çünkü bu devasa binaya kurulmuş striptiz kulübünde dansçısından garsonuna, müzisyeninden dansçısına tam 350 kişi çalışmakta!
”Bir işletmeden 350 boğaz doyuyor… 350…”

3. Seventh Heaven (Japonya)

Dört Kıtanın En Ünlü 10 Striptiz Kulübü’ne Yakından Bakalım.
Tokyo…
Tokyo’nun ilk striptiz kulübü; Yedinci Cennet. Tokyo’daki birçok kulübün aksine, Japon kültürünü ve mimarisini el üstünde tutmuş bir cennet. Farklı katlarında, farklı ülkelerden dansçılara direk dansı şansı veren bir mabet.
”Japon kültürü ha!?”

2. Night Flight (Rusya)

Dört Kıtanın En Ünlü 10 Striptiz Kulübü’ne Yakından Bakalım.
Moskova…
”Night-Flight! Do It Tonight!” (Gece uçun, bu gece vurun!) sloganı ile ne kadar iddialı olduğunu belli eden, Rusya’nın göz bebeği striptiz kulübü, listemizin ikinci sırasında. Puro bölümü, gece kulübü ve striptiz barı aynı anda hizmet veren ‘3’ü 1 Arada’ şeklindeki Rus kulübünün kurucuları ise, -ilginçtir, İsveçli.

İşte yabancı yatırımcının önemi.
”Night flight… Rusya’ya doğru 😉 ”

1. Tropicana (Küba)
Dört Kıtanın En Ünlü 10 Striptiz Kulübü’ne Yakından Bakalım.
Havana…
Dünyanın en ünlü kabare merkezi, Nat ‘King’ Cole, Josephine Baker ve Carmen Miranda gibi uluslararası şöhrete sahip müzisyenlerin konser noktası, Küba’nın incisi.

New York Striptiz club

Hunkamania: Erkek Striptiz Kulübü. Kucak dansı 20 dolar :o) Görüp göreceğiniz en kaslı erkekler tarafından her an ellenmeye hazır olun! Bahşiş vermezseniz hevesiniz kursağınızda kalabilir kızlar, benden söylemesi! Sahneye gönüllü çıkıp, en iyi orgazm sesi çıkarma yarışmasında ilk üçe girenleri de sürprizler bekliyor. Daha fazla detay yok.

STRİPTİZ FİLM

Magic Mike XXL (2015) xxl izle – Striptiz Kulübü 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir