MOSKOVA GECELERİ

Moskova Gece Hayatı

Rusya  Moskova Geceleri

MOSKOVA EĞLENCE YAŞAMI
Moskova gece hayatı; şüphesiz yurt dışındaki en iyi gece hayatı olan şehirlerden biri. Moskova geceleri capcanlı ve tabii ki sabaha kadar sürüyor. Moskova gece kulüpleri ise Rusya gece hayatının merkezi. Bizden gidenler eğlenmek kadar Moskova’da seks ve paralı cinsel yaşam için de gidiyor ama bundan bağımsız Rusya gecelerini de ıskalamamak lazım.

Moskova, başta Rus kadınlarının çekiciliğiyle ve metropol hayatının canlılığıyla dünyanın önemli gece hayatı noktalarından biri. Rus kadınıyla, Türk erkekleri arasındaki garip çekim (böyle bir şey var mı gerçekten?) sadece eğlence için yollara düşen birçok insana sebep oluyor ki haksız değiller. Rusya’da gece hayatını layığıyla yaşamak için biraz Rusça bilmek elzem, sadece İngilizce bilgisi ile kendinizi biraz yabancı hissedebilirsiniz. İnsanlar İngilizce bilse dahi sadece İngilizce iletişim kurma konusunda çok sıcak değiller. (Zaten çoğu da bilmiyor) Başka bir konu; para. Rusya’da gece hayatı oldukça pahalı. Giriş, içkiler, ödeyeceğiniz taksiyi falan hesaba katacak olursak buraya iyi bir bütçe ayırmak gerekebilir. Rus kadınlarıyla ilgili başka bir haklı klişe, ‘para yemeyi sevmeleri’. İçki ısmarlamalar oyunun bir parçası, paranızı suyunu çekene kadar yedirip içirip eve yalnız dönmek de oyunun içinde var tabii. Genelleşmiş birkaç ‘kural’ söyleyelim, eğer bir kız sizi fazlasıyla kesiyorsa paralı olma ihtimali yüksektir, bu da başka bir kural. Loca vs. olaylarına girmeye lüzum yok. İçeride görevlilerle takışmayın, biriyle sohbet ederken sıkıntı çıkarsa uzatmayın, kavgaya karışmayın.

Rusya’ya eğlenmeye giden kadın okurlarımıza da direkt cümle: Rahat olun… Kimseyle güzellik kıyasına v.s. girmezseniz ortamın rahatlığında inanılmaz eğlenir ve keyifli geceler geçirirsiniz.

Moskova’da gece kulüplerine girişte “face control” yaygın. Özellikle esmerseniz (kara kafa diyorlar kendi aralarında) biraz ırkçılığa maruz kalabilirsiniz. Erkeklerin yanında kadın arkadaşlar olması işinizi kolaylaştıracaktır ama bazı lüks mekanlarda onun dahi garantisi yok. Genellikle şık giyinmeye çalışın, gömlek, ceket vs. Spor ayakkabıyla birçok lüks mekana girilemiyor. Zorda kalırsanız kapıda rüşvet her yerde olduğu gibi Rusya’da da işler ama bunun da her zaman garantisi yok.

Moskova’da paralı seks de tahmin edeceğiniz üzere yaygın. Hayat kadınlığı Rusya’da yasak, o yüzden Hollanda veya Pattaya gibi elinizi kolunuzu sallayarak gidebileceğiniz yerler yok. Ama, tabi ki bu kadar geniş bir pazar için seçenek çok. Bazı internet sitelerinden direkt hayat kadınlarıyla iletişime geçilebiliyor, sistem oldukça kolay. Masaj salonlarında ‘mutlu sonlu’ ortamlar var. Bunların haricinde sauna kiralamak ve orada arkadaşları ağırlamak gibi bir adet varmış. Taksiciler ihtiyaç halinde gerekli bilgilere ulaşmak için bir kaynak olabilir. Bir arkadaşın anlattığı bilgileri okudunuz.

Moskova’da Gece Kulüpleri

Rusya gece kulüpleri genellikler Arbat ve Tverskaya caddelerinde ve çevresindedir. Bunların tümüne erkek de kadın da herkes girebilir ve şanslı gününüzdeyseniz çok eğlenirsiniz. Birkaçına bakalım;
Krysha Mira: Moskova’nın en lüks ve popüler mekanlarından biri. Kuruçeşme’deki ortamlara benzer bir kitle. Face control yaygın.

Garage: Moskova’nın en eski kulüplerinden biri 1998’den beri ününü korumakta, 7 gün açık. Face control konusunda daha gevşektir.

Fabrique: 1500 kişilik, Kızıl Meydan‘a yakın olan mekan, hem restoran hem de kulüp olarak hizmet vermektedir.

Soho rooms: Moskova’nın en lüks mekanlarından biri, cebiniz kuvvetli ise gidin.

Icon: 2500 kişilik, 3 odalı mekan da lüks ve farklı müzik seçenekleriyle şık bir mekan. Dizaynı gerçekten enteresan.

moskova-gece-hayati_3

Solyanka: Moskova’nın hipster mekanı. Evin salonu şeklinde dizayn edilmiş mekanda güzel elektronik müzik çalıyor. Girişte sıkıntı yok. Hipster mekanlarını seviyorsanız gündüz yemek yemeye de gidebilirsiniz.

Chesterfield: Öğrenci kızlarla tanışıp, para karşılığı çıkabileceğiniz mekanlardan biriymiş, 100-150 $’mış hakkı diyorlar.

Night Flight: Tverskaya Caddesi üzerindeki mekan da yine paralı tanışıklıklar için bahsi geçen mekanlardan.

Old School Pub: Geceleri kulüp ortamına benzer bir havaya bürünen mekan, giriş/kıyafet sıkıntısı çekmemek ve biraz daha ingilizce bilen bir tayfayla eğlenmek için tercih edilebilir.

 

Moskova’da Striptiz Kulüpleri

Seçenek çok olsa da 2 tanesini yazalım, gerisini siz araştırın. Aşağıdakiler gerçekten striptiz kulüp, bildiğiniz lap dance vs. daha fazla bir beklentiniz olmasın.
Penthouse: Şık ve nezih bir striptiz kulübü. Girişi 1000 ruble. Laleli usülü soyulma durumu olmadan kaliteli bir eğlence için tercih edilesi.

Safari: Biraz daha düşük bütçeli, çok estetik değil ama amacına uygun, fiyat/kalite dengesi başarılı bir mekan 150-200 rubleye lap dance alınabiliyormuş. Bu arada sahibi de Türk, ama değilim dermiş. 🙂

MOSKOVA: GECE HAYATI VE KULÜPLERİ
GECE HAYATI ŞEHİR REHBERİ

Gece Hayatı Moskova: buzlu havaya rağmen, Günbatımında Rus sermaye ısınır. diskolar arasında, lüks, Parti abartılı ve güzel Rus kızlar, Moskova gece hayatı unutulmaz gece için gereken her şeyi sunuyor.

Gece Hayatı Moskova
Moskova şehir Kesinlikle en ilginç Avrupa şehirlerinden biridir: Büyükşehir çizgiler ve gizli sığınaklara üzerinde hikayeleri, binalarının mimarisi, Aziz Vasil Katedrali Kremlin, Yedi Kız Kardeş ve modern gökdelenlerin Sovyet tarzı kadar, Rus sermayesi eşsiz ve büyüleyici şehir yapmak.

geceleyin Gece Hayatı Moskova
geceleyin Mosca
Moskova ünlü olan birçok şeyden biri mutlaka onunki yaban hayatı. Moskova asla uyumaz. Rusça doğruluk payı varsa, Eğer parti gibi kim! Soğuk iklime rağmen, zaman gece düşer Moskova sonu eğlenceli bir sıcak kenti kanıtlıyor, popüler gece kulüpleri, aşırı lüks, güzel Rus kızlar ve fazla alkol!

Gece Hayatı Moskova Rus kızlar
Moskof gece hayatı ve güzel Rus kızlar
Son yıllarda, Aslında, Rus sermayesi nihayet komünizmin gri dönemini bıraktığını ve insanların eğlenmek için kendi arzusuna havalandırma verdik. Eğer üzerinde bir şehirde Tahmin edebileceğiniz gibi 12 milyonlarca insan, Moskova gece hayatı için seçeneklerin şaşırtıcı bir dizi olan ve her zevke geniş bir seçim, Eğer caz müziğinin fanlar olup olmadığı, hırslı clubber veya basitçe eski alkolikler. Moskova’da gece hayatı Bir alternatif gece kulüpleri çok sayıda ve transgresif aracılığıyla rüzgarlar parolası yeni insanlarla tanışmayı ve harcama nerede dizginsiz eğlenceli ve sınır tanımayan bir gece. sayısız gece kulüpleri yanı sıra, Rus başkentinde onlar iyi de vardır 20 sabaha kadar açık casinolar.

Moskova gece hayatı çoğu restoran içinde ihtiva, Bir bar ve gece kulübü alanı (büyük olanlar da bowling kulvarı var, bilardo ve kumarhaneler!). Moskova çok düşük sıcaklıkları böyle büyük bir şehir ve belki de taksiler çok pahalı, istedikleri bar ve kulüp sahipleri yer müşterilerine sunmak için bu “hepsi bir arada” gece eğlence için.

O zaman, başka bir deyişle, Moskova bar-tarama yapılması dünyanın en iyi şehirdir, Özellikle bu çok amaçlı yerler genellikle kabul ücret akılda tutarak, ama daha çok gece geçirmek dikkatli kulüp seçmek daha iyidir.

Arbat Caddesi veya Kızıl Meydan boyunca bir akşam yürüyüş için daha sessiz bir akşam ve ayık kafa için şehrin ışıkları ve heybetli saraylara hayran olsun, ve dükkan ve sokak sanatçılarının almak. Moskova gece hayatı yaşamak için alternatif opera bir akşam geçirmek etmektir, bale ve opera. Rus sermayesi yaklaşık altmış tiyatrolara ev sahipliği yapmaktadır, en ünlü olan arasında Bolşoy tiyatrosu (Tiyatro Meydanı, 1, Moskova), dünyaca ünlü.

Gece Hayatı Moskova Bolşoy Tiyatrosu

Moskova gece hayatı semt
Moskova’da gece hayatı Biri bölgesinde konsantre değildir, ancak şehir boyunca dağınık. alanlar bir ile, ancak, vardır bar ve disko daha yüksek bir konsantrasyon.

karmaşık Krasnij Oktjabr (Rusça “Kızıl Ekim”), bir zamanlar bir çikolata fabrikası ev sahipliği Moskova Nehri adasında bulunan bir kırmızı tuğla bina, Bu sayıda popüler gece kulüpleri ile çevrili ve muhteşem nehir manzarası ve Rus sermayesinin işaretlerini sunmaktadır. Moskova’da en çekici tarafları oynamak nerede İşte burada, Birçok bar bulunmaktadır, restoran ve sanat galerileri.

Vita notturna Mosca Kızıl Ekim Krasny Oktjabr
Gece Hayatı Moskova: Kızıl Ekim (Krasnij Oktjabr)
İyi gece hayatı ile diğer mahalleler birkaç bar evler Rus hükümet binasına yakın eski fabrika alanı vardır, etrafında metro Trubnaya ve çevresi Kuznetsky En, alanı ise Kurskaya Gruplar elektronik müzik ile kulüp. Biz de Patriğin göletler alanını bahsedebiliriz, Sessiz barlarla dolu bir alan.

Gece Hayatı Moskova Patriğin Göletler

Moskova’da Kulüpler ve diskolar
Propaganda (Zlatoustinskiy Bol’shoy Pereulok, 7, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Her gün 12.00 at 6.00.
Bölgesinde yer Kitai Gorod, Propagandası Moskova ilk kulüpleri biridir ve yerinden gece muskovit için bir referans noktasını temsil eder 20 yıl. nedeniyle düşük fiyatlar ve düşük kapı politikasına da bu kulübün popülaritesi. Bu gece kulübünde elektronik müzik için referans noktalarından biridir, Yerel bir sürü ve bunların setleri oynamaya gelmeseydin uluslararası DJ’ler ile. Perşembe gecesi tekno dj Sanchez ile ayarlanmış bir dj var, Akşam, ardından “Depo” uluslararası dj ile her Cuma ve Cumartesi. Pazartesi ve Salı hip-hop ve soul müziği adanmıştır.

Kalabalık çok karışık. Öğrenciler, genç profesyoneller, tekno severler, turist, Tüm Propaganda için bir araya. Tüm müzik keyfini ve eğlenmek için geliyor. Ve ‘dans pisti hakim ve birkaç kulüplerinden biri neredeyse hiç tablolar vardır, dışında bütün alanı dışarı bakmak olduğunu birkaç dan. Propaganda gece yarısına kadar bir restoran. Yemeğe daha erken gelip dans kalabilirler. Gece yarısından sonra personel dans pisti tabloları temizlenir ve bütün yer kulüp dönüşür. yer, ancak, restoranlar zamanki melez farklıdır / Moskova’da Kulüpler, atmosfer tamamen değişir, çünkü “rahat restoran” içinde “yeraltı elektro kulüp”. Kaçırılmaması gereken değil.

Gece Hayatı Moskova Propaganda

Gipsy (Bolotnaya Naberezhnaya, 3, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Cuma ve Cumartesi açık 23.00 at 6.00.
Gipsy Kulübü Moskova en popüler gece kulüplerinden biridir, Bu yabancılar ve turistler çoğunlukla tarafından sıkça. Gipsy gürültülü kulüp ve serin müzik ve büyük DJ’ler de eğlenceli bir akşam geçirmek için idealdir. o açıldı beri kulüp biraz değişti 2011. Öncelikle çok sıkı kapı politikası sahip üne sahipti oldukça şık üst düzey oldu, ama çok daha bağışlayıcı zamanın geçişi ile. Bugün, Gipsy genç Moskova arasında özellikle popüler, bu yaş ortalaması yaklaşık demektir 23 yıl. Cuma veya Cumartesi gecesi Tavsiye.

Gece Hayatı Moskova Gipsy
Gece Hayatı Moskova: çingene
Duran Bar (Rochdelskaya Street, 15, Moscow)
Salı ve Çarşamba’den açın 17.00 at 24.00, Perşembe 18.00 at 24.00, Cuma ve Cumartesi 18.00 at 6.00.
Eski bir tekstil fabrikasında bulunan, Duran Bar Moskova’da en popüler kulüplerinden biridir. Bir terasa birleştirir, Bir bar ve tek seferde küçük bir kulüp. barı, geniş ve zarif, şehre bakan büyük pencereler ile. Çekme zarif kalabalık ve zengin, Duran her zaman yüksek kalitede müzik sunmak için en iyi Rus ve uluslararası DJ’ler ev sahipliği.

Gece Hayatı Bar Moskova Duran
Gece Hayatı Moskova: Duran Bar
Gece Hayatı Bar Moskova Duran güzel Rus kızlar
Duran Bar Moskova Güzel Rus kızlar
Krysha Mira ( Kutuzovsky Ave, 12, Moscow)
Bu Moskova Nehri muhteşem manzarasına sahip bir teras üzerinde yer, , Krysha Mira (“sıra dağlar” Rusça) olduğunu Moskova’da en gözde gece kulübü. Cuma ve cumartesi zengin Eğlenenlerin günü kentte gece geç saatlere kadar içki ve dans için burada toplanır. öğleden sonra ve akşamları, Yine de, Ayrıca Rus mutfağının yemeklerini tadabilirsiniz bir restoran. Salı günü dost turnuvalar Masa Tenisi vardır, Çarşamba günü gurme yemekleri varken. Genellikle Krysha Mira sıkı yüz kontrolü uygular ve onu girmek zordur: Ama buna değer, Burada çünkü her zaman vardır Moskova’da en güzel kızlar.

Gece Hayatı Moskova Krysha Mira
Gece Hayatı Moskova: Krysha Mira
Icon Club (Bolotnaya Naberezhnaya, 9, Moscow)
Cuma ve Cumartesi açık 23.00 at 6.30.
Krasny Oktjabr bulunan, ,Simge Kulübü (ex RAI Kulübü) Bu şehrin en büyük ve popüler gece kulübüne biridir, iki binden fazla kişi kapasiteli olan ve Rusya’da son müzikal eğilimleri ile festivaller prim barındırma konusunda uzmanlaşmış. Her hafta ünlü DJ’ler ile partiler vardır, Rus ve yabancı yıldız, yanı yaratıcı tema olaylar ve dans gösterileri gibi.

Farklı müzik ile çok alan vardır. İlk alanda, geleneksel müzik ve Rus pop şarkıları bir karışımını bekliyoruz. İkinci alanda, biraz daha büyük, Rus pop müzik kadar canlı olduğunu 2 Sabahleyin. Bundan sonra çoğunlukla elektronik müzik bir tür. kulüp etrafında güzel Rus kızlar tarafından sıkça 18-25 yıl, Öğrencilerin veya çarpıcı modeller, ve tabii ki genç Rusların iyi bir anlaşma var, orta yaşlı erkek ve şanslarını denemek yabancı turistlerin! diğer birçok kulüpleri aksine, Simge bir restoran haline saf disko ve bir kulüp olduğunu. vaka Ongi olarak, Eğer büyük bir kulüpte parti gibi ve tadını çıkarmak istiyorsanız Tipik Moskova gece hayatı, Bu mükemmel bir çözümdür.

Gece Hayatı Moskova Simge Kulübü
Gece Hayatı Moskova: Simge Kulübü
Gece Simge Kulübü Moskova Rus kızlar
L ‘Simge Kulübü Moskova’da bir gece kulübünde güzel Rus kızlar tarafından sıkça
Jagger (Rochdelskaya Street, 15, Moscow)
Cuma Pazar açık 20.00 at 6.00.
, Jagger Bar O iddiasız bir parti atmosferi var. Sabah erken yalnızca biten vahşi bir gece için arıyorsanız bu Moskova’nın en popüler kulüplerinden biridir ve mükemmel bir seçimdir. Ve ‘o sıkışmış ve insanlar sadece kutlamalar için buraya gelirim, ve Rus kızlar sosyalleşme ve toplantı için mükemmeldir 20 yaşın. müzik Rolling Stones gibi klasiklerin bir karışımıdır, müzik 2000 ve en son ticari şarkılar. kulüp yaz aylarında çok kalabalık olur, Kalabalık dış avlu kutlamak için hareket ettiğinde.

Gece Hayatı Moskova Jagger
Gece Hayatı Moskova: Jagger
Gece Hayatı Moskova Jagger kızlar
Jagger Bar Moskova’da güzel kızlarla tanışmak için harika bir yerdir
Soho Rooms (Savvinskaya Naberezhnaya, 12/8, Moscow) fb_icon_tiny
, Soho Rooms Bu Moskova’da en özel kulüplerinden biridir. kulüp dört odadan oluşmaktadır: yemek odası, lounge bar, Çatı katında yüzme havuzu bulunmaktadır disko salonu ve yazlık teras. hoş manzarasına sahip bu şık ve zarif bir ortamda ve restoranın teras Rus spesiyalleri ile gurme Asya füzyon mutfağı servis. lüks içinde yüzmek için Buraya gel Moskova’nın gece hayatı.

Gece Soho Rooms Moskova
Gece Hayatı Moskova: Soho Rooms
Siberia (Bol’shaya Nikitskaya Ulitsa, 58, Moscow) fb_icon_tiny
Cuma ve Cumartesi açık 18.00 at 4.00.
Sibirya Moskova’nın en güzel kulüplerinden biridir, Şık ve pahalı. Restoran bir restoran ve gece kulübü hem, tablolar bol ve şişe tablo hizmeti rezerve değil olanlar için küçük bir çubuk ile. Her Cuma ve Cumartesi gerçekleştiren farklı bir sanatçı var: kulüp Rus ticari müziği üzerinde güçlü bir odaklanma ile kesinlikle Rus.

kalabalık Moskova high-end diğer kulüpleri aynıdır. erkekler nadiren daha az olması 35 yaş ve para sorun olmadığı izlenimini vermek için kararlıyız. Kadınlar bile standartlarına göre şaşırtıcı Moskova’nın gece hayatı: Eğer Süper Moskova karşılamak istiyorsanız, Burası! Eğer elit Moskova ile içmek istiyorsanız ideal.

Gece Hayatı Moskova Sibirya
Gece Hayatı Moskova: Sibirya
Lookin Rooms (Tverskaya St, 18, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Cuma Pazar açık 18.00 at 6.00.
Odalar görünüyorsun Büyük bir dans pisti bir gece kulübü ve çevresindeki gençlerin uğrak 20 yıl. kulüp ICON atmosfer ve tasarım olarak biraz benzer, dansçılar ve canlı eğlence varlığıyla. Temel fark Odaları görünüyorsun bütün ucuz olmasıdır, kabul fiyat içmeye. Bir bütçe için mükemmel ve hala güzel bir akşam var.

Gece Hayatı Moskova Lookin’in Odaları
Gece Hayatı Moskova: Odalar görünüyorsun
Odalar görünüyorsun Gece Hayatı Moskova kızlar
Yerel fauna allla gece kulübü Rooms Moskova görünüyorsun
Rolling Stone Bar (Bolotnaya Naberezhnaya, 3, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Açık Pazartesi’den Perşembe’ye 18.00 at 1.00, Cuma 18.00 at 10.00, Cumartesi 14.00 at 10.00, Pazar 14.00 at 7.00.
, Rolling Stones bir gençten çekiyor, Moskova’da gece hayatı genç biri. Sen gelen gençleri bulacaksınız 18 AI 21 yıl. yaşın üzerindeki kişiler 30 Bunlar nadir olan. Bu atmosfer genellikle partide oldukça iyi olduğu anlamına gelir ve çok gürültülü, barda dans kızlar ve şov barmenler ile.

Kulübün iki katta yer alan. alt düzey ağırlıklı barda takıldığını insanların uğrak ve sohbet için gayet edilir. gerçek parti olduğu yerde mükemmel öğrenci kulüpleri atmosferini sığacak dar merdivenlerden ana katta getirmek, bir çukur ve kızlar barda dans eden ile tamamlamak. Yaz aylarında da açık bir teras var. yeri her zaman kalabalık ve fedailer gereksiz yere insanları sıraya: Bir tablo veya içindeki biri sıra atlamak için anahtar olabilir. aksi halde, Eğer bir saat veya daha fazla bekleyen bitebileceğini. Erken gel ya da kalabalıklar kaçınmak istiyorsanız sonra gel.

Gece Hayatı Moskova Rolling Stone Bar
Gece Hayatı Moskova: Rolling Stone Bar
Coyote Ugly Moscow (Pereulok Stoleshnikov, 8, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Açık Pazar Perşembe 20.00 at 6.00, Cuma ve Cumartesi 19.00 at 6.00.
Eğer Coyote Ugly filmi gördüyse, muhtemelen açıklamaya ihtiyacım yok. Her zaman göreceksiniz üç şey Çakal çirkin: barda dans eden kızlar, Ekonomik içmek ve DJ’ler çılgınca kutlamak için davet. Bu kulüp Crazy Daisy benziyor ve hatta insanlar aynıdır: öğrenciler, daha az zengin Moskovalılar ve banliyölerde insanlar. Burada atmosfer ve çok eller ve yeri hafta sonları özellikle kalabalık.

Gece Hayatı Moskova Çıtır Kızlar
Gece Hayatı Moskova: Çakal çirkin
Rock’n’Roll Bar (Ulitsa Sretenka, 1, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Her zaman açın.
, Rock’n’Roll Bar Bu rock müzikle parti vahşi geceleri sunmaktadır eğlenceli ve uygun fiyatlı bir yerdir. Burada bir şey duymak, dai Blink 182 ai Red Hot Chili Peppers, Rammstein kadar (Ruslar hepsini tapıyorum). DJ herkes dans ve eğlenmek için böylece karıştırmak ve insanları eğlendirmek için iyi bir iş yok. yer arasındaki insanların uğrak 20 ve 30 yıllar eğlenceli bir gece dışarı arayan ve bütün gece partiye hazır. tüm, insanların iyi bir karışım.

Gece Hayatı Moskova Rock’n’Roll Bar
Gece Hayatı Moskova: Rock’n’Roll Bar
Crazy Daisy (Ulitsa Sretenka, 32, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
, Çılgın Papatya Coyote Ugly bir karbon kopyası pratik olduğu (Bir tam tersi). economici İçki, ticari müzik, neredeyse hiç giyim ve açık kod 7 gün bir hafta. Crazy Daisy Moskova’da üç bayilikler ile barlar zincirinin adıdır ve haftanın her günü ucuz ve çılgın parti için en iyi seçenektir. kavram Çıtır Kızlar bu çok benzer: barda dans eden kızlar, Ucuz içki ve kalabalık animasyon çalışan bir DJ. insanlar sarhoş düşük fiyatlar sayesinde, o çocuklar her zaman en hatırlanır neden barda dans eden başlatmak ve kız taciz de. atmosfer lüks kulüp daha orijinal olup.

Gece Hayatı Moskova Crazy Daisy
Gece Hayatı Moskova: Çılgın Papatya
Gece Hayatı Moskova Crazy Daisy dansçılar
Crazy Daisy Moskova Güzel dansçılar
London Club (Prospekt Vernadskogo, 14, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Her gün 23.00 at 6.00.
baharda 2008, , Londra Kulübü O kapılarını açtı ve o zamandan beri partilerinin en vahşi Moskova arasında sınıflandırılır. Eğer İngiliz değilseniz ücretsiz olarak içebilirsiniz, Pasaportunu gösteren.

Gece Hayatı Moskova Londra Kulübü
Gece Hayatı Moskova: Londra Kulübü
Fantomas Chateau & Rooftop (Bolotnaya Naberezhnaya, 4, Moscow) fb_icon_tiny
, Chateau de Fantomas bir zamanlar genç Muscovites küçük daire için özel bir kulüp sadece erişilebilir. Ama şimdi yer olarak seçimini hafifletti, tekno müzikle barındırma partiler. Buradan nehir ve kent manzarasının keyfini çıkarabilirler.

Gece Hayatı Moskova Fantomas Château & Çatı katı
Gece Hayatı Moskova: Fantomas Château & Çatı katı
Rodnya (Nizhnyaya Syromyatnicheskaya Ulitsa, 5/7, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
kompleksinin içerisinde yer almaktadır Artplay, Rodnya en güzel Rus ve uluslararası DJ’ler var yeraltı elektronik müzik ile bir kulüp. yer Moskova şehrin panoramik manzarasını sunan bir teras ile tam bir çatı alanda ayarlanır.

Gece Hayatı Moskova Rodnya
Gece Hayatı Moskova: Rodnya
Powerhouse Moscow (Goncharnaya Ulitsa, 7/4, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Aperto domenica e da martedì arka Perşembe dalle 12.00 at 23.00, Cuma ve Cumartesi 12.00 at 5.00.
Eski bir sarayda yer alan, , elektrik santralı caz geceleri arasında değişen olaylar geniş bir yelpazede sunan bir kulüp olduğunu, elektronik müzik veya hip-hop ile gece. Gün boyunca yer içecekler kokteyl hazırlayan bir restoran ve bar bulunmaktadır.

Gece Hayatı Moskova Santral Moskova
Gece Hayatı Moskova: Santral Moskova
16 Tons (Ulitsa Presnenskiy Val, 6, Moscow) vk_icon
Her gün 11.00 at 6.00.
Restoran, Kaliteli zanaat bira ve canlı konserler sunan İngiliz tarzı pub ve disko,. Moskova’da sabaha kadar iyi bir sosyalleşme yeri ve parti.

Gece Hayatı Moskova 16 Tonlarca
Gece Hayatı Moskova: 16 Tonlarca
Petrovich Club (Myasnitskaya Ulitsa, 24, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Pazartesiden Cumaya 12.00 at 5.00, Cumartesi ve Pazar günleri 14.00 at 5.00.
Rus müzik ile partileri organize 60 yıllık restoran ve kulüp Sovyet çevre, canlı caz ve kaya. Yer gerçek Sovyet tarzındadır, uzak moda kulüpleri glitz gelen, ama otantik ve orijinal. Menü Petrovich sunuyor Mükemmel geleneksel Rus yemekleri, Rus salatası gibi, kürk Herring, piroşki e chrenovucha, horseradish ve çeşitli baharatlar ile lezzetlendirilmiş güçlü votka. yeme bir akşam için ideal, içki ve eğlence! Genellikle bazı ünlü veya siyasi bazı Rus karşılamak için olur.

Gece Hayatı Moskova Petrovich Kulübü
Gece Hayatı Moskova: Petrovich Kulübü
Gazgolder (Bol’shaya Nikitskaya Ulitsa, 12, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Her gün 12.00 at 24.00.
, Gazgolder karakol yeraltı Moskova tekno edilir, Haftalık partiler ve elektronik müzik festivali ile. İç geniş ve karanlık, tuğla duvarlar ve kadife koltuklar ile, ortasında olan keyifli bir şömine standları. Gazgolder azından tekno müzik seçilmiş ve araştırılmış dinlemek, genellikle uluslararası DJ’ler ile. giriş bira yanında yer almaktadır “Kruzhka”: Eğer arkadan girmek zorunda ve hiçbir işaretleri ile nerede kapalı bir kapıyı çaldı.

Bu kulübü frequents kalabalık oldukça karışık. İnsanlar daha az modaya ve daha yeraltında. Yer afterhours için uygundur, böylece insanların çoğu dan geliyor 3.00 itibaren.

Gece Hayatı Moskova Gazgolder
Gece Hayatı Moskova: Gazgolder
Tipsy (Sushchevskaya Ulitsa, 9, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Ben içkili Kulübü sapa olduğunu söyleyemem, ama aynı zamanda bilinen değil. nedeni kontrolden çıktı gençler ve çok sayıda ve alkol dolu bir dalış bar disko versiyonu olmasıdır. , Tipsy Kulübü Bu bir odada azgın çocuklar bir sürü koymak ve onlara ucuz alkolün bir çok teklif ne olur. kulüp ne şirin, ne zarif ve kesinlikle içeriksiz. Ancak atmosfer oldukça iyidir ve bunu her türlü gerçekleşmesi görecek “işler”.

Girişten hemen sonra, Yerel lise dans yerine Moskova’da bir gerçek gece kulübüne gelen sahip duygusu olsun. Gerçek bir iç tasarım vardır, ama bir sahne ve bir barı temelde sadece büyük bir oda. kalabalık neredeyse tamamen gençler ve genç oluşmaktadır. Pek gençler İngilizce konuşmak, ama muhtemelen önemli değildir sonuçta alkol yapar. En ünlü uluslararası hit Rus pop ve hip-hop müzik aralıkları. Parti ve scassarvi alkol istiyorsanız Mükemmel Moskova’da en ucuz kulüp biri.

Gece Hayatı Moskova Tipsy
Gece Hayatı Moskova: İçkili
Miks Afterparty (Kutuzovsky Ave, 12, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Aç Cuma ve Cumartesi 0.00 at 13.00.
Miks Moskova’da en popüler Afterparty kulüp biridir ve partiye devam etmek en iyi seçenektir kentteki tüm diğer kulüpleri kapanıyor ve tüm eğlencecilerin burada akın zaman. bir Afterparty olduğundan, parti gerçekten kadar devam alamadım 4 sabah ve çalınan müzik tech house ve techno olduğunu. Tipik bir yeraltı tarzı ile, kulüp içki veya nargile ile dinlenmek için bol ve ayrıca bir alana sahiptir.

Burada güzel kızlar dolu ve onları denemek için harika bir yer de, bilinmektedir buraya gelenlerin daha fazla kullanılabilir olması için. danışma gelip kızlarla çok sağlam olması ve niyetlerinizi temizlemek yapmaktır. Eğer emin olmak istiyorsanız 100% girerek gel 2 Sabah kulüp hala uncrowded zaman.

Gece Hayatı Moskova Miks Afterparty
Gece Hayatı Moskova: Mix Afterparty
Club Garage (Brodnikov Pereulok, 8, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Açık Salı-Pazar 22.00 at 10.00.
, Garaj Kulübü Bu Moskova’da en eski kulüplerinden biridir. Küçük ve nispeten ucuz, Bu kulüp gerçek kurumu kabul edilebilir Moskova gece hayatı siyah müzik ve hip-hop müzikle ilgili. yanı müzik ve tekno afterparty olarak. kulübün iki farklı bölgesi vardır: Üst kattaki barda veya çok sayıda kanepeden birinde dinlenebilir, DJ gerçek dans pisti alt katta ve geç sabaha kadar oldukça küçük ve kalabalık iken.

Gece Kulübü Garaj Moskova
Gece Hayatı Moskova: Kulüp Garaj
Oblaka (Kutuzovsky Ave, 48, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Açık Pazar Çarşamba 12.00 at 23.00, Perşembe Cumartesi arası 12.00 at 6.00.
alışveriş merkezi dördüncü katında bulunan “zaman Goda”, ,bulutlar Bir restoran ve bir Moskova kulübü arasındaki klasik melez. oldukça karmaşık olabilir bulma: Eğer yol bilmiyorsanız, Asansörlere zarif bir şekilde giyinmiş insanları takip ve üst kata çıkıp. kulüp bir restoranda gerçekten daha, Bu ayrı bir bar alanı ve tablolar dolu bir ana alana sahiptir. En iyi bölüm sabah saatlerinde Moskova’nın muhteşem panoramik manzarasına sahiptir teras. konfor atmosferinde geniş yer ve batırma, rahatlama ve sevinç.

bulutlar Rus ve dünya pop müziğinin bir karışımı oynarken. bazen, diğer birçok kulüplerde olduğu gibi, Rus pop şarkıcıların performansları vardır. Gibi sık kulüpleri bu tür olur, Müzik ve DJ’ler iyi değildir ama misafirler önemli görünmüyor.

Gece Hayatı Moskova Oblaka
Gece Hayatı Moskova: bulutlar
Music Club B2 (Bol’shaya Sadovaya Ulitsa, 8, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Avrupa’nın en büyük kulüplerinden biri, , B2 Bu parti ve eğlence adanmış bir gece boyunca hiç istediğiniz her şeyi sunuyor. kulüp beş katlıdır ve tüm farklı aktiviteler sunuyoruz (Bar, Restoran, Suşi barı, Caz Kulübü, barda karaoke, konser ve parçaları balo salonu): seçim için şımarık olmayacak!

Gece Hayatı Moskova B2 Kulübü
Gece Hayatı Moskova: Kulüp B2
Mio Dj Cafè (Kaluzhskaya Ploshchad’, 1, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Açık Pazar Perşembe 9.00 at 1.00, Cuma 9.00 at 6.00, Cumartesi 11.00 at 6.00.
kafe, Suşi barı, kulüp ve disko hepsi bir arada. İç yüksek teknoloji ve minimalist Japon tarzı, kapasitelidir bir dans pisti ile 300 insanlar. müzik tekno ve house ritimleri odaklanır.

Gece Hayatı Moskova Benim Dj Cafe
Gece Hayatı Moskova: Benim Dj Cafe
Tema Bar (Potapovskiy Pereulok, 5, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Her zaman açın.
Her zaman hafta sonu dolu Tema Bar Bu eğlenmek için bir yerdir “iyi” ve güzel Rus kızlar vahşi dans kapalı başkanı.

Gece Hayatı Moskova Tema Bar
Gece Hayatı Moskova: Tema Bar
Squat 3/4 (Teatral’nyy Proyezd, 3?4, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Açık Pazar Perşembe 12.00 at 22.00, Cuma 12.00 at 7.00, Cumartesi 14.00 at 7.00.
Bu tarihsel nelerdi bulunan Terme di Sandunóvskie, , bodur 3/4 Bu hafta sonu yeraltı tekno partileri organize bir kulüp.

Gece Hayatı Moskova Çömelme 34
Gece Hayatı Moskova: bodur 3/4
Bessonitsa (Bolotnaya Naberezhnaya, 11, Moscow) fb_icon_tiny
Cuma ve Cumartesi açık 0.00 at 8.00.
Bessonitsa Ibiza ve deep house ritimleri tarzında ev müzik sunuyor birkaç üst düzey gece kulübünden biridir. Bessonitsa Teras ve Shakti biri olarak birlikte çalışan iki yerlerdir. Shakti Terası Açık hava teras, Bessonitsa kulüp battaniye parçası iken. Yaz aylarında oynayan birçok uluslararası DJ’ler var. Bessonitsa sofistike bir atmosferde ev müzik dinlemek için büyük bir kulüp. Yaz aylarında özellikle önerilen.

Gece Hayatı Moskova Bessonitsa
Gece Hayatı Moskova: Bessonitsa
Baga Bar (Ulitsa Pyatnitskaya, 25, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Her zaman açın.
istasyona Novokznetskaya yanında yer alan, pub ve restoranlar için popüler bir alan, , Baga Bar Bir disko açıktır 24 Saat Tarih 24. bir bira ve durdurma için idealdir kadar kaya canlı müzik dinleyebilir 1.00. Bu saatten sonra, kulüp yerel ve uluslararası şarkıların ticari müzik karışımını sunuyor.

Gece Hayatı Moskova Baga Bar
Gece Hayatı Moskova: Baga Bar
Casa Agave (Bol’shoy Cherkasskiy Pereulok, 17, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Açık Pazar Perşembe 11.00 at 24.00, Cuma ve Cumartesi 11.00 at 6.00.
Casa Agave bir kulüp her Cuma ve Cumartesi gecesi dönüşür bar ve Meksika restoranı olduğunu, sadece Latin müziği öneren, Salsa gibi, Bachata, merengue e reggaeton. Bu aslında en popüler Moskova’da Latin Amerika kulüpleri hangi Bu türün tüm hayranları çekiyor.

Gece Hayatı Moskova Evi Agave
Gece Hayatı Moskova: Casa Agave
Chesterfield Bar (New Arbat Ave, 19?1, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Her gün 12.00 at 6.00.
ünlü sokak Novy Arbat üzerinde bulunan, , Chesterfield Bar pop ve çağdaş Rus ve uluslararası dans müziği ile büyük bir disko. Fiyatları ucuz ve kalabalık genç, öğrenciler tarafından büyük ölçüde oluşmuş. Çarşamba kadınların gece ve kızlar bedava içki çünkü iyi gün muhtemelen.

Gece Hayatı Moskova Chesterfield Bar
Gece Hayatı Moskova: Chesterfield Bar
Mumiy Troll Bar (Tverskaya St, 7, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Her zaman açın.
, Mummiy Troll Bar (hangi bir Rus rock grubu adını alır) İnsanların dans gitmek partiler için klasik bir bar, içki ve neşeli. Aynı zamanda büyük bir dikdörtgen bar partiler için bir yer olarak ayarlandı, insanlar saldırmak hangi üzerinde oturma ve dans pistine bol. müzik eski hit bir karışımıdır, yeni şarkı ve Rus pop. Tüm bu insanlar dans ve kutlayabilirim. Eğer çok genç iseniz, Muhtemelen yer müzikte zevkinize olmayacak, ama fazla kişiye yönelik 25 yıl Bu kulüp iyi bir seçenektir.

Gece Hayatı Moskova Mumiy Troll Bar
Gece Hayatı Moskova: Mumiy Troll Bar
Buddha Bar (Tsvetnoy Blvd, 2, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Açık Pazar Çarşamba 12.00 at 3.00, Perşembe Cumartesi arası 12.00 at 5.00.
, Buddha Bar Moskova hem restoran gece kulübü. İç bu küresel markasının tüm diğer çubukları aynı tarzı vardır: Asya esintisiyle çok klas. Maalesef Buddha Bar iç düzeni ideal değildir. Barda DJ ve ikinci kata çıkan merdivenin yakınında küçük bir dans yerden biraz izole edilmiştir. ancak o zaman orada hep dans gösterisi bir tür ve gece 01:00 gerçek bir parti başlayana kadar. müşteri insanlardan oluşuyor 25 yaşın, çok genç değil yani. sonra gel 1.00.

Moskova Gece Hayatı Buddha Bar
Gece Hayatı Moskova: Buddha Bar
Gece Hayatı Buddha Bar Moskova Rus kızlar
Buddha Bar Moskova güzel kızlar aşan çok sayıda katılır
Rose Bar (Ulitsa Bol’shaya Dmitrovka, 20/1, Moscow) fb_icon_tiny
Açık Pazar Perşembe 11.00 at 24.00, Cuma ve Cumartesi 11.00 at 6.00.
Kuznetsky çoğu bir binanın üçüncü katında bulunan, , Gül Bar Hiçbir kapı politikası vardır hoş bir sürpriz ile şık bir disko bar. İçinde tablolar bir sürü çubuğu etrafında orada düzenlenir. Yerel DJ Rus pop müzik çalar ve dans pisti etrafında yeterince iyi gençleri doldurur 25 yıllar akıllıca giyinmiş. Genel olarak, Eğer olan duygu olsun “erişilebilir versiyonu” Moskova’da bir üst uç kulüpleri.

Gece Hayatı Moskova Gül Bar
Gece Hayatı Moskova: Gül Bar
Moskova’da bar ve pub
Bar Klava (Malaya Bronnaya Street, 26, Moscow) fb_icon_tiny
Her gün 17.00 at 6.00.
Üzerinde için açık 10 yıl, , Klava Bar Bu bir kurumdur Moskova’nın gece hayatı ve Patrik göletler alanında parti için ana yerdir. Gerçekten insanlar parti gelip bir kulüp ama bar değil. Bu gerçekten küçük ve tabloların yalnızca bir avuç daha bir bar ve fazla var, ama onun sağlam bir üne sayesinde hemen hemen her zaman dolu.

çubuğu normal Kulübü zarif Moskova daha belirgin şekilde farklı hala gibi ama görünüyor. Burası sık insanların çoğu daha vardır 25 yaş ve her şeyi bulabilirsiniz, kendi kendini ilan modelleri yaratıcı türlerine genç profesyonellerden. Eğer görmek isterseniz Büyük “gerçek Moskovalılar” abartılı servet yanıp olmadan kutlamak. müzik eski ve yeni ticari şarkılar ve Rus pop garip bir karışımı olan.

Gece Hayatı Bar Klava Moskova
Gece Hayatı Moskova: Bar Klava
Strelka Bar (Bersenevskaya Haberezhnaya, 14/5, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Açık Pazartesi’den Perşembe’ye 9.00 at 24.00, Cuma 9.00 at 3.00, Cumartesi 12.00 at 3.00, Pazar 12.00 at 24.00.
Yer alan Krasnij Oktjabr, , Strelka Bar o funk arasında değişmektedir müzikle konserler ve partiler barındıran modaya uygun bir yerdir, salon ve ev melodileri. Strelka kesinlikle bir kulüp ama çok özel bir atmosfere sahip bir bar değil. içeride oldukça geniştir ve oturma bol vardır, Birçok konforlu deri koltuklar dahil. Bu kesinlikle bir kokteylin tadını ve iyi müzik dinleyebilirsiniz şehirdeki en iyi yerlerden biridir. Daha büyük partiler veya özel etkinlikler için, Strelka da seyirci standları ile onun büyük sahne açar. yer Modern kişilerden oluşan geniş bir karışımı uğrak, moda ve yaratıcı.

Gece Hayatı Moskova Strelka Bar
Gece Hayatı Moskova: Strelka Bar
Papas Bar and Grill (Nikolskaya St, 10, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Her gün 11.00 at 7.00.
, Papas Yeri Eğer bir oyun izlemek istiyorsanız iyi bir seçimdir, bir şey yemek ya da uluslararası insanlarla tanışmak. Ve ‘gurbetçilerin tarafından çalışır ve çok açık bir fikir ve iddiasız vardır. çubuğu Moskova’da göçmen topluluğu favori uğrak. Kalabalık çok daha değişik şehirdeki olağan kulüpleri daha: gurbetçilerin, turist, basitçe burada öğrenciler ve sıradan insanlar yemek ve bir bira için. Alt katta birkaç pint sonra dans kendinizi başlatmak için bir dans pisti plan var.

Gece Hayatı Moskova Papas Bar and Grill
Gece Hayatı Moskova: Papas Bar and Grill
Suzuran (Sverchkov Pereulok, 8, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Açık Pazar, Çarşamba ve Perşembe 18.00 at 3.00, Cuma ve Cumartesi 18.00 at 6.00.
biri olarak bilinen Moskova’da en iyi kokteyl barlar, , Suzuran Bir bodrum çubuğunda bulunan küçük derin ve tech house müzik ile akşamları ev sahipliği olduğu, şehrin en iyi DJ’ler bazılarıyla. çubuğu bulmak kolay değil, küçük bir kuytu köşesidir. Doğru adreste olduğunuzda, çubuğun işareti aramak ve küçük bir avlu girer. Kapı zili çaldığında, ve merdivenlerden aşağı gitmek zorunda. O kapalı bir bar ama yarı gizli küçük değildir ve bulmak o kadar kolay değil, hangi o değil tüm bilinen fantastik bir yer yapar. İçinde çok rahat mum aydınlatma ile rahat ve sıcak bir atmosfer teneffüs. yetenekli barmen sayesinde, kokteyl bar Suzuran gerçekten yapmışlar. gece başlatmak için Büyük.

Gece Hayatı Moskova Suzuran
Gece Hayatı Moskova: Suzuran
Ugolek (Bol’shaya Nikitskaya Ulitsa, 12, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Açık Pazar Perşembe 12.00 at 24.00, Cuma ve Cumartesi 12.00 at 2.00.
Kızıl Meydan’a bir taş atımı mesafede ve rahat bir atmosfer contraddistindo, Ugolek Moskova’da en popüler barlar biridir. Bu çok popüler bir bar birkaç içki ve hoş bir atmosfer zevk için iyi bir yerdir.

Alt katta yaz aylarında kapılarını açılan geniş bir açık alan var. İç rustik, ama zarif aynı zamanda, ahşap mobilya ve oturma bol. İç kalabalık bir atmosfer ama samimi yaratmak Ugolek popülaritesi için birleşmiş, Özellikle hafta sonları. İnsanlar konuşur, yeme ve içme. çubuğu üst katta daha hoş vardır. Ve ‘küçük, yumuşak aydınlatma ve dinlenmek için koltukların yer aldığı. Hafta sonları elektronik müzik karıştırır ve rahat bir yerde çubuğunu açmak DJ var, Önceden parti için idealdir.

Gece Hayatı Moskova Ugolek
Gece Hayatı Moskova: Ugolek
Tiki-Bar (Sadovaya-Kudrinskaya Ulitsa, 3?, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Her zaman açın.
Maori mitolojisinde, Tiki ilkti, ve Tiki üzerinde Moskova’da ilk gerçek Hawaii temalı bar. şık iç için ilham, palmiye ile birlikte, mobili rattan, maskeler ve tekne, Doğrudan ünlü bir bar Hawaiililer alınmıştır. Hawaii gerçek tadı isteyenler için, şurada 100 rom tiplerini ve egzotik kokteyller geniş bir seçim. Tiki kutlamak için harika bir yerdir, Özellikle dans sevenler için, ve Latin müziği ile birçok tema partilere ev sahipliği, Brezilyalı ve salsa.

Gece Hayatı Moskova Tiki-Bar
Gece Hayatı Moskova: Tiki-Bar
Cherdak (Ulitsa Kuznetskiy Most, 7, Moscow) fb_icon_tiny
Cuma ve Cumartesi açık 18.00 at 5.00.
, Cherdak Birçok restoran biridir bir kulüp olmak talip, ve birçok kişi ve iyi bir enerji ile kalabalık bir yerde akşam başlamak için iyi bir yerdir. onun küçücük dans pisti tablolar çok sayıda çevrili ile, Cherdak all’Oblaka ve Sibirya çok benzer, Yeterince yüksek seviye değildir ve ancak şaşırtıcı derecede iyi bir enerji Festive sahiptir nedeni bu olabilir, restoranından atmosferini göz önüne. Sınırlı alana rağmen, kalabalık dans pistinde çıldırır ve alkol serbestçe akar. İnsanlar daha az zarif ve yaş ortalaması yaklaşık 20-25 yıl, ve doğum günü kutlayan grupların bir yeri vardır. Genel olarak parti müziği ile çok canlı bir restoran gibi görünüyor.

Gece Hayatı Moskova Cherdak
Gece Hayatı Moskova: Cherdak
Valenok (Tsvetnoy Blvd, 5, Moscow) fb_icon_tiny
Açık Pazar Perşembe 12.00 at 24.00, Cuma ve Cumartesi 12.00 at 5.00.
, Valenok görmek için herhangi haline gelmiştir ve Moskova’da görülebilir. onun kapısının önünü gösterişli arabalar tarafından korkutmak değil, Yine de: İşte yüz kontrolü Moskova gece hayatı ucu bölümünün yüksek seviyesine hitap bir yer şaşırtıcı. etrafında karışık kalabalık çeken 30 Maranatha yılları, valenok bir içki ve bazı kulüpleri gitmeden önce müzik barındırmak dinlemek için idealdir.

Gece Hayatı Moskova valenok
Gece Hayatı Moskova: Valenok
Mendeleev Bar (Petrovka Ulitsa, 20/1, Moscow) fb_icon_tiny
Açık Pazar, Salı ve Çarşamba 18.00 at 1.00, Perşembe 18.00 at 3.00, Cuma ve Cumartesi 20.00 at 6.00.
, Bar Mendeleyev biridir Gizli barlar yarı gizli Moskova. giriş fast-food Çince gizlidir Şanslı Makarna, Bara merdivenlerden inmek yerden. kagir duvarlar ve loş ışık sıcak bir atmosfer ve eşsiz yaratır, hangi kompakt bar yapar, davet kanepe ve koltuklar ile oldukça basit ve kolay bir stil ile. Hafta boyunca canlı müzik, Hafta sonu derin tekno ve deep house müziğin açıkken. bir kalabalık da katıldı 20 yaşın.

Gece Hayatı Bar Moskova Mendeleyeff
Gece Hayatı Moskova: Mendeleyev Bar
White Rabbit (Smolenskaya Square, 3, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Açık Pazar Çarşamba 12.00 at 24.00, Perşembe Cumartesi arası 12.00 at 2.00.
arasında Named 50 dünyanın en iyi restoranları, , Beyaz Tavşan Yerel bir çok seçkin 16. katta yerleştirilmiş bir copola camın içine yapılmaktadır, muhteşem Moskova manzarası ve Yedi rahibelerle.

Gece Hayatı Moskova Beyaz Tavşan
Gece Hayatı Moskova: Beyaz Tavşan
Club Duma (Mokhovaya St, 11, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Açık Pazar Perşembe 12.00 at 24.00, Cuma ve Cumartesi 12.00 at 6.00.
Büyük yuvarlak mahzende bulunan, , Duma Genç bir kalabalık tarafından sıklıkla bir bar ve canlı rock müzik ve funk ve gösteriler sunulmaktadır. İç 70 Sovyet zerafet sızar: Eski dikiş makineleri, Klasik sanat filmleri ve Sovyet Retro klipler duvarlarda öngörülen iken Semaver ve radyo bol. Yaz aylarında Bodrum bar boşaltır ve insanlar bahçesinde büyük bir teras taşındı. Giriş ücretsizdir.

Gece Kulübü Moskova Duma
Gece Hayatı Moskova: Kulüp Duma
BB King (Sadovaya-Samotechnaya Ulitsa, 4, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Her gün 18.00 at 24.00.
canlı caz müzik bir akşam sunuyor Bar.

Gece Hayatı Moskova BB King
Gece Hayatı Moskova: BB King
Gogol Club (Stoleshnikov lane, 11, Moscow) fb_icon_tiny
Açık Pazar Perşembe 12.00 at 23.45, Cuma ve Cumartesi 12.00 at 5.00.
Ünlü Rus yazar adını alarak, , Gogol Bu Moskova’da en eski kulüplerinden biridir. Şehrin merkezi caddelerinden Gizli, İki rahat odalar ve yaz terası vardır. Sovyet tarihine haraç olarak, orada bir “sala self-servis” Sovyet Buffet tarzında inşa. Burada, Moskovalılar ekonomik bira ve masa oyunları severim. Ne zaman sıcak, insanlar yaz terasında hareket, Bu bir açık hava kafeleri olarak tasarlanmış ve şehrin karmaşasından izole. Burada insanlar klasik Rus ezgilerin ayarlamak için dans görebilirsiniz.

Gece Hayatı Moskova Gogol Kulübü
Gece Hayatı Moskova: Gogol Kulübü
Noor Bar (Tverskaya St, 23, Moscow) fb_icon_tiny
Açık Pazartesi-Çarşamba 8.00 at 3.00, da arka Perşembe domenica dalle 8.00 at 6.00.
, Noor Bar Bu Moskova’nın merkezinde bulunan şık bar. Bir genellikle kalabalık bir bar ve koşuşturma bir sürü, Yeni insanlarla sosyalleşme ve toplantı için ideal. Noor ortalama yaş kozmopolit seyirci ve çekiyor 25-35 yıl. Bunlar insanlar birkaç içki için araya bir klasik bar, sohbet ve diğer insanlarla sosyalleşmek.

Gece Hayatı Moskova Noor Bar
Gece Hayatı Moskova: Noor Bar
City Space Bar (Swissôtel Krasnye Holmy, Kosmodamianskaya Naberezhnaya, 52, Moscow) fb_icon_tiny
Her gün 11.00 at 2.00.
görünüşüdür gerçek dışı bir. Eğer 34 kattayız ve sizin altında bütün Moskova tutmak zaman başka hiçbir kelime vardır. bar mükemmel klasik kokteyller ve yeniden keşfetti kokteyller tüm geniş bir yelpazede üzerinde hazırlar. Dünya çapında düzenli sürekli menüye yeni fikirler eklemek, sevdikleri eserleri ise, inanılmaz şekilde transiberiana, Bunlar yerel tatlar iyi faydalanmak. Şaşmamak dünyanın en iyileri arasında kabul edilir.

Gece Hayatı Moskova City Space Bar
Gece Hayatı Moskova: City Space Bar
Cuba Libre Bar (Ulitsa Kuznetskiy Most, 4, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Her zaman açın.
İspanyol pop ve Latin müziği ile Kalabalık ve popüler disko bar, esas olarak öğrenciler tarafından uğrak.

Gece Hayatı Moskova Cuba Libre Bar
Gece Hayatı Moskova: Cuba Libre Bar
Time Out Rooftop Bar (Bol’shaya Sadovaya Ulitsa, 5, Moscow) fb_icon_tiny
Salı ile Perşembe açmak 17.00 at 24.00, Cuma ve Cumartesi 17.00 at 6.00.
Tarihi bir ortamda bir iddiasız kokteyl bar, görünümü koymak için. Bu üst üste 13. katta yer almaktadır Stalinist Pekin Hotel ve nispeten rahat bir ortamda şehir merkezine inanılmaz manzarasını. O Cuma ve Cumartesi gecesine kadar oldu. Ama o zaman bile müzik arkadaşları ve fantastik kokteyller şirket tadını çıkarmak için zemin olduğunu. Menü günün farklı saatlerinde için kokteyller sunar, olarak “çay 5 keskin” ve diğer.

Gece Hayatı Moskova Time Out Rooftop Bar
Gece Hayatı Moskova: Time Out Çatı Bar
Kulüpleri Haritası, Moskova’da pub ve barlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir