Lefkoşa’daki En İyi Gece Hayatı Mekanları Fiyatları Yorumları 2019

En iyi barlar dar sokaklarda veya orta caddelerde gizlenir.

İçkinizi alın ve harika bir yaza hazır olun.

Sıcaklık artıyor ve şehir tehlikeli bir şekilde ısınmaya başlıyor. İçkinizi alın, yaya caddesinde açık havada eğlenin ve harika bir yaza hazırlanın … Barlar ya dar sokaklarda ya da ana caddelerde saklanır, ancak her gece Lefkoşa’da toplanır …

Gümüş Yıldız 
Sofouli 44-46

Meşgul, sokak tutumu ve flört ile. Art deco estetik ve canlı bir atmosfere sahip, işten sonra bir şeyler içmek için mekân oldu. Cava Nosta’nın karşısındaki 400 uluslararası ve Kıbrıs şarap etiketi, çeşitli komandolar, yakındaki Kantina şarküterisinden ince peynir tabağı ve sosisler ve son derece ilginç müzik. Kış-yaz masaları dolu!

Kayıp + İçki İçme 
Gladstone & Byron 38

Yaz hissi ve tadıyla, baş barmen ve sahibi Dinos Constantinides’in imza kokteylleriyle popüler oldu. Hangi kokteylleri tercih etmeniz ve hangi bardakta açıklayıcı listesi. Müşteriler geç randevu alır ve kendiliğindenlik, flört etme, bolca içki ve iyi müzik atmosferinde takılırlar. 2015 için dünyanın en iyi 50 kokteyl barı listesinde.

Il Bacaro 

Prodromou Ave 131

Küçük, atmosferik alan, İtalyan inceltme ve tat. İki ila üç versiyonda küçük soslar ve lezzetli bir pizza ile yenilenen bir menü. Camda 14 seçenek ile 75 İtalyan ve az sayıda Kıbrıslı şaraptan oluşan ayrıntılı bir liste. Sokaklarda caz müziği, güler yüzlü hizmet, iyi fiyat. Yaz aylarında trafik dış tablolara aktarılır.

Piyasa Şirketi 
Python 8, eski Lefkoşa

Endüstriyel tarzı ve yenilikçi müşterileri ile eski şehirdeki dönüm noktası. Salatalardan dana bonfile, küçük tabaklar, iyi servis ve fiyatlara kadar yaratıcı kişisel mutfak. Barda güzel bir kokteyl, güvertelerde tanınmış yerel Dj’ler, zaman geçtikçe elektrikli bir atmosfer. Tekrar gitmek istediğin yerlerden.

Eski Mina 
14, eski Lefkoşa

Yeşil hatta, eski bir demircide. Çok dilli bir izleyici kitlesi, kendiliğinden bir atmosfer, bolca içki ve iyi müzik eşliğinde küçük ve rahat bir bar. Kahveler ve ev yapımı hamur işleri, özel adlara ve uygun fiyatlara sahip özenli kokteyller.

Notlar ve Ruhlar 
Evagorou 33

Yolda, iyi ruhlar ve güzel müzik eşliğinde. Endüstriyel tarz, dub ve funk sesleri, konuk DJ’ler tarafından salıncak ve caz. Alkol, duyuları, klasikleri ve imzaları meşgul eden ve ev yapımı “gizli tarif” pizza servis eden kokteyllerle bolca akar. Aynı zamanda yeni yerli yetenekleri teşvik eden bağımsız bir müzik etiketidir. Onları Mixcloud.com/NotesAndSpirits adresinde dinleyin

Acele  Griva Digen
Bulvarı 3

Açık hava alanı ile akşam eğlencesinin hedefi göze çarpıyor. Tam bir menü ile, burgerlerden suşiye kadar çeşitli seçenekler. Barmenleri tarafından fantastik kokteyller ve yerleşik Dj’ler tarafından canlandırıcı müzik. Her perşembe suşi büfesi (20.30-23.00), Pazar gecesi 20.00’den itibaren canlı müzik grubu ve Dj ile. Mutlu saatler 8: 00’e kadar Çar-Cuma.

Banco 
Bouboulina 15

Andreas Germanos tarafından şehrin kalbinde mutfak barı. Rahat, New York tasarımı, salonda etkileyici deri koltuk, özel aydınlatma ve mikolog Lefteris Tsoukas tarafından oluşturulan bar için güzel erken dünya kokteylleri. Akdeniz’den Asya’ya referanslarla şefler Christodoulos Iakovou ve Panteli Dimosthenous’un güncellenmiş şarap mahzeninde yapılan lezzetli deneyleri. Bazı akşamlar ve özel canlı şovlar. Canlandırıcı bir plaka üzerinde rahat ortam ve rahat bir ruh hali!

Muses Vini 
Yaylası 9, Faneromeni

Eski şehirdeki karakteri ile sıcak yer. Dünyanın dört bir yanından 40 farklı şarap etiketi, 10 cam seçeneği, kaliteli şarap kokteyli, harika peynir tabağı, sosis ve meyveler. Yunan müziğini ve şarap testini seviyor.

Kaslar Novem 
16-20, Faneromeni

Muse şimdi bir geçit ve buluşma yeri. Novem hoş bir atmosfere, iyi kokteyllere, doyurucu bir şarap mahzenine, peynir tabağı ve sosislere sahiptir. Harika Hugo kokteyli yapıyorlar. Güler yüzlü personel ve özenli müzik.

Lola 
Stasandrou ve Ira 10A

Kentsel dekor ile rahat bir bar. Constantine Dheere’nin barındaki güzel, erken kokteyl kalabalıkları, çeşitli şarap etiketleri, peynir tabağı ve sosisler, salatalar ve çeşitli atıştırmalıklar. Stil müziğini, canlı kulaklıkları ve partileri sever.

İçki dükkanı için 
Av. John Kennedy 46E

Fanatik müşterileri olan popüler bir şarap barı, akşamları her zaman kalabalık olduğu bir iş sonrası içki için tercih ederler. 300 etiketli çok çeşitli şaraplar, çeşitli alkollü içecekler, şarap ve bira kokteylleri vardır. Peynir tabağı ve sosis, cips ve tamamladı, güler yüzlü hizmet ve iyi fiyatlar.

FuBar 
Sofouli 42

Çok çeşitli biralar, şişeler ve fıçıların yanı sıra yerel peynirler ve sığır eti ile birlikte özel FuBar kokteylleri ve Kıbrıs şarapları içeren rahat bir bar. Kolay dinleme, harika müzik, Cuma günleri DJ’lerin temalı geceleri db. İşten sonra bir içki için ideal.

BR Hub 
Atina 22, Strovolos

50 farklı bira, etiket ve taslak, birinci sınıf içkiler, kokteyller ve şarap içeren bira fabrikası. Klasik ızgara pub lezzetleri, sulu burger ve yaratıcı salatalarla yoğun et dostu bir ortam. Sabahları kahve ve atıştırmalıklarla başlayan spor toplantıları için geniş ekranlı, tam zamanlı bir bira barı.

BrewFellas 
Pygmalion 7, eski Lefkoşa

Fanatik müşterileri olan özel bira dükkanı. Özellikle küçük bira fabrikalarından Amerika, İngiltere, Belçika, Almanya, Avusturya, İtalya, Hollanda ve Avustralya’dan biralar. Çok iyi viski koleksiyonu. Rahat bir atmosfer, salon ve country müzik, yardımcı sahibi George doğru bira konusunda size yardımcı olur. Aynı zamanda bir kiler görevi görür.

Murphy Alkai Pub 
11

Çok sayıda oyun ekranına, çeşitli dondurulmuş biralara (mutlu saatler 18.00-20.00), güzel yemeklere (özellikle sulu domuz pirzolasına), rahat sandalyelere ve iyi hizmete sahip olan futbol biftek. Kahvaltı ve öğle yemeği% 15 indirimlidir. Cuma ve cumartesi, pazar günleri karaoke yapan yabancı ve Yunan müziği olan bir kulübe dönüşüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir