Kıbrıs Gece Hayatı Kulüpleri Fiyatları Yorumları Club Tavsiye 2019 Ekşi

KIBRIS GECE HAYATI

GÜNEY KIBRIS

Güney Kıbrıs, (uluslararası tanınırlığı itibariyle Kıbrıs Cumhuriyeti) Kıbrıs Adası’nda Türkiye, Birleşik Krallık ve Yunanistan’ın garantörlüğü altında, Türk ve Rum ortaklığında kurulan fiilî olarak adanın güneyini yöneten devlettir. Akdeniz’in Avrasya’ya yakın bölgesinde ada devleti olarak bulunur; kuzeyinde Türkiye, doğusunda Ortadoğu, güneyinde Mısır ve batısında Yunanistan ile deniz komşusudur.

Kıbrıs Adası, Akdeniz’in en büyük üçüncü adasıdır ve yıllık ortalama 2.4 milyon turist tarafından ziyaret edilmektedir. Güney Kıbrıs, Britanya kolonisi iken; 16 Ağustos 1960’ta Birleşik Krallık’tan bağımsızlığını kazandı ve 1961 yılında İngiliz Milletler Topluluğu’na katıldı. Kıbrıs Cumhuriyeti, bir gelişmiş ülke olarak 1 Mayıs 2004 tarihinde Avrupa Birliği üyesi oldu. 1 Ocak 2008 tarihinden itibaren de Euro para birimini kullanmaya başladı.

1974’de Kıbrıs Türkleri ve Kıbrıs Rumları arasında gerilim doruk noktasına ulaştı ve Yunanistan’da gerçekleşecek askeri darbe sonucunda Türkiye, Kıbrıs’a harekât düzenledi. Bu da adanın kuzeyinde, Kıbrıs Türkleri’nin yönetiminde politik bir düzenin oluşmasına neden oldu. Bu siyasi olaylarla Kıbrıs Sorunu ortaya çıktı. 1983 yılında Türkiye’nin, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin bağımsızlığını tanımasının ardından. Türkiye’de Kıbrıs Cumhuriyeti Güney Kıbrıs Rum Yönetimi olarak adlandırılmaya başlandı.

Güney Kıbrıs’ın Başkenti

Güney Kıbrıs, Lefkoşa, Mağusa, Girne, Larnaka, Limasol ve Baf olmak üzere altı bölgeye ayrılır. Bölgeler, hükümet tarafından atanılan bir kaymakam ile yönetilir. Başkenti Lefkoşa’dır.

1974’te Türk Silahlı Kuvvetleri’nin adaya düzenlediği Kıbrıs Harekâtı sonrası Lefkoşa ve Mağusa Bölgesi’nin büyük bir kısmı, Girne Bölgesi’nin tamamı ve Larnaka Bölgesi’nin bir kısmı adanın kuzeyindeki Kuzey Kıbrıs yönetimin kontrolündedir. Kuzey Kıbrıs yönetimi tarafından Lefkoşa Bölgesi’nin bir kısmından Güzelyurt İlçesi ve Mağusa Bölgesi’nin bir kısmından ise İskele İlçesi oluşturulmuştur.

Güney Kıbrıs, Akdeniz’in Avrasya’ya yakın bölgesinde ada devleti olarak bulunur, kuzeyinde Türkiye, doğusunda Ortadoğu, güneyinde Mısır ve batısında Yunanistan ile deniz komşusudur.

Güney Kıbrıs’ta Konuşulan Diller

Kıbrıs Cumhuriyeti’nin resmi dilleri Türkçe ve Yunanca’dır. Ermenice ve Kıbrıs Arapçası ise azınlık dil statüsündedir. Resmi bir statüsü olmasa da İngilizce adada son derece yaygın kullanılır. Kıbrıslıların yüzde 80.4’ü ikinci dilleri olarak İngilizce konuşmaktadırlar. İngilizce’den sonra en çok konuşulan yabancı dil Rusça’dır. Bu da Sovyet’lerin dağılmasından sonra oluşan ülkelerden alınan göçle alakalıdır. Halkın yüzde 12’si Fransızca, yüzde 5’i de Almanca konuşmaktadır.

Güney Kıbrıs’ta Din ve İnanç

Güney Kıbrıs’ta İslam, Ortodoks Hristiyanlık ve Protestan Hıristiyanlık olmak üzere üç ana inanç biçimi vardır. Adada bulunan Türkler İslam’a, Britanyalı askerler Protestanlığa, Rum halkı ise Ortodoks Hristiyanlığa inanmaktadır.

KUZEY KIBRIS

Akdeniz’de, Türkiye’nin güneyinde yer alan Kuzey Kıbrıs, Kıbrıs Adası’nın kuzey bölümündedir. Bağımsızlığı Türkiye dışında başka bir ülke tarafından tanınmayan Kuzey Kıbrıs, Birleşmiş Milletler ve Avrupa Konseyi’ne göre, Türkiye’nin işgali altındadır. Bağımsızlığının ilanından bu yana Türkiye tarafından ekonomik, siyasi ve askeri olarak desteklenmektedir.
3.355 kilometrekarelik yüzölçümünde 313.626 kişilik nüfusa sahip olan Kuzey Kıbrıs’ın ekonomisinde en büyük etkiyi turizm ve eğitim sektörleri gösterir. 5 yıldızlı büyük otelleri, plajları, güzel havası ve kumarhaneleri sayesinde her yıl binlerce turistin ilgi odağı olur. Özellikle Türkiye’den giden ziyaretçisi çok fazladır.

45 bin kişilik nüfusuyla Lefkoşa ülkenin başkentidir. Ancak turizm daha çok bir liman kenti olan Girne’de yoğundur. Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Kuzey Kıbrıs’a gitmek için her mevsim uygundur. Temmuz ve Ağustos ayları çok sıcak geçer ve deniz sıcaklığı da oldukça yüksektir. Bu sebeple rahat bir deniz tatili yapmak isteyenler Kuzey Kıbrıs’a daha çok Mayıs-Haziran ile Eylül-Ekim aylarında gitmektedir.

Kuzey Kıbrıs’ta Konuşulan Diller

Her ne kadar Kuzey Kıbrıs’ın resmi dili Türkçe olsa da, halkın konuştuğu dil açısından Türkiye Türkçesinden bazı farklılıklar gösterir. Türkiye’de kullanılmayan ya da kimi zaman Türkçe olan ama farklı anlama gelen kelimeler bulunmaktadır. Örneğin ayakça kelimesi pedal ya da macun kelimesi reçel anlamına gelir.

Kuzey Kıbrıs’ta Din ve İnanç

2014 sayımına göre 313.626 kişilik nüfusa sahip olan Kuzey Kıbrıs’ta nüfusun yaklaşık yüzde 99’u Müslüman’dır. Ayrıca Ortodokslar ve Katolikler de bulunmaktadır. Din hizmetinde çalışanların büyük çoğunluğu Türkiye’den gitmektedir.
Güney Kıbrıs, Birleşmiş Milletler’e üye devlet olarak uluslararası alanda tanınmış bir ülkedir.

Kuzey Kıbrıs’ta gece hayatı son derece hareketli. Dünyanın birçok yerinden turistler Kıbrıs’ın gece hayatını görmeye geliyor. Meyhane, gece kulübü, disko ve club kültürü çok gelişmiş. Hatta gelen turistin arzusuna göre şekillenmeye de devam ediyor. Üstelik Kıbrıs’ta gece eğlenmek İstanbul’a bakış ucuz. Ne kadar pahalı bir yer olarak bilinse de aslında Kıbrıs, yerli halkına göre pahalı. Yani beyaz eşya, mobilya, ev ve araba gibi şeylerin fiyatları çok yüksek oluyor. Ama turistler için yemek, konaklama ve eğlence ücretleri gayet makul düzeyde. Gelin Kuzey Kıbrıs’ta gece hayatı nasıl, hangi gece kulüpleri popüler, fiyatlar nasıl yakından bakalım…

Kuzey Kıbrıs Gece Kulüpleri

Gece hayatı ile nam salmış olan Kıbrıs’ta birçok gece kulübü bulunuyor. Hafta sonları ve hafta içleri eğlence dur durak bilmiyor. Bol renkli görüntülere denk gelebileceğiniz aynı zamanda da bolca eğlenebileceğiniz bir gece sizleri bekliyor. Bazı gece kulüpleri girişte ücret talep ediyor. Bunlara içecek parası da dahil olabiliyor. Ama genellikle içecek için ekstra ücret talep eden yeler oluyor. Şimdi Kıbrıs’ta gece hayatı nasıl merak edenlerin yakından görebilmesi için Kıbrıs’taki gece kulüplerini listeledik. İşte Kuzey Kıbrıs’taki gece kulüpleri:

Venüs Night Club – Gazimağusa
Gazimağusa gece kulüpleri arasında bulunan Venüs Gece Kulübü, Kıbrıs gece hayatını yakından görebileceğiniz bir yer. Gazimağusa’da en popüler olan mekanlardan biri. Eğlencesi bol kaliteli hizmet bulabileceğiniz güzel bir yer. Venüs Night Club akşam saat 21.00 gibi açılıyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar da eğlencesi devam ediyor. Gece kulübünün bu kadar popüler olmasının nedeni sunduğu hizmetin kalitesi. Bunu sizde gittiğiniz zaman çok net bir şekilde anlıyorsunuz.

White House Night Club – Gazimağusa
Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz bir diğer yer ise White House Night Club. Venüs Night Club gibi burası da Gazimağusa’da yer alıyor fakat kulüp Mutlukaya bölgesinde konumlanıyor. White House Gece Kulübü’nün gece şovları 21.00-01.00 arasında oluyor. Şov bittikten sonra da sabah 09.00’a kadar açık.

Ayrıca Gazimağusa’da gece kulübü olarak Casablanca Night Club, Hasan Baba Night Club, Gold Night Club, Antik Night Club ve Melekler Night Club’a da gidebilirsiniz.

Rose Afrodit Night Club – Lefkoşa
Başkent Lefkoşa’da bulunan Rose Afrodit Night Club, Kıbrıs’ta hizmet veren köklü gece kulüplerinden bir tanesi. Lefkoşa’da çok sayıda gece kulübü bulunuyor. Gece kulübünün dekorasyonunu sürekli değiştiriyorlar. Bundan dolayı da sürekli başka bir gece kulübüne gitmiş gibi hissediyorsunuz. Ayrıca Rose Afrodit Night Club’ta çeşitli dans şovları da yapılıyor.

Malişka Gece Kulübü – Lefkoşa
Lefkoşa’da gidebileceğiniz lüks bir gece kulübü… Malişka Gece Kulübü, eğlenceli şovlarıyla 22.00’da hizmet vermeye başlıyor. Bu program ise saatler 00.00 olduğunda bitiyor. Sonrasında başlayan gece programı ise sabah saatlerine kadar ara vermeden devam eder. Malişka Gece Kulübü’nde aynı zamanda gündüz programları da oluyor. 11.00-18.00 arasında da dilerseniz sabah saatlerinde de eğlenmeye devam edebilirsiniz.

Hanedan Night Club – Lefkoşa

Kıbrıs gece kulüpleri arasında bulunan bir diğer mekan ise Hanedan Night Club. Tüm müşterilerine ayrı ayrı özel hizmette bulunuyor. Müşteri memnuniyeti burada her şeyden önce geliyor. Lefkoşa merkeze yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca bu mekan diğer yerlerden farklı olarak müşterilerine 24 saat boyunca hizmet veriyor.

Lefkoşa’da gidebileceğiniz diğer gece kulüpleri arasında ise Biyax Night Club, Freedom Gece Kulübü, Faraon Gece Kulübü, White Horse Gece Kulübü, İmparator Gece Kulübü ve Mexico Gece Kulübü bulunuyor.

Five Star Night Club – Güzelyurt
Gece hayatı dolu dolu olan Kıbrıs’ta gidebileceğiniz bir diğer gece kulübü Güzelyurt’ta bulunuyor. Eğlence dolu bir gece geçirmek isterseniz bu kulübü tercih edebilirsiniz. Çeşitli dans şovları gerçekleştiriliyor. Müşterilerini bolca sürprizle de şaşırtmayı unutmuyor.

Kıbrıs İros Gece Kulübü – Güzelyurt

Güzelyurt bölgesinde bulunan bir diğer gece kulübü de Kıbrıs İros. Gece 21.00 – 01.00 arasında dans şovları oluyor. 1’den sonra ise sabaha kadar bol müzik ile eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kıbrıs’ta gece eğlencesi yapabileceğiniz çok sayıda gece kulübü bulunuyor. Biz bunlardan en popüler olanlarını sizler için kaleme aldık.

Ayrıca Güzelyurt’ta gidebileceğiniz gece kulüpleri arasında Biling Gece Kulübü, Yakamoz Gece Kulübü ve Four Star Gece Kulübü bulunuyor.

Girne Gece Kulüpleri

Gece kulüpleri daha çok Girne’de bulunuyor. Girne’de bulunan gece kulüpleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz Girne gece hayatı ve kulüpleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz. Bu yazımızda Sempati Bar, Cage Club, Club Locca, Harbour Cafe ve Rocks Hotel Casino hakkında bilgi verdik. Bunların dışında Anemon Gece Kulübü, Midnight Gece Kulübü, Monamour Gece Kulübü ve For Play Gece Kulübü bulunuyor.

Kuzey Kıbrıs’ta gece hayatı hakkında bilmeniz gerekenler!

Kıbrıs’taki gece kulüpleri farklı saatlerde hizmet veriyor. Bu nedenle gitmeden önce gece kulübünün hangi saatler arasında hizmet verdiğini öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Ama genellikle Kıbrıs geceleri akşam saat 21.00’de başlar ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder.

Kıbrıs Gece Hayatı Kulüpleri Fiyatları Yorumları Club Tavsiye 2019 Ekşi

Gece kulüplerini güvenlik amacı ile polisler düzenli olarak kontrol ediyor. Bu nedenle yanınızda mutlaka kimlik, giriş ve çıkış kağıtları bulunmalı. Ayrıca gittiğiniz bazı mekanlarda polisler gece kulübünün müziğini kapatabilir. Bu mekanın sağlıksız ve güvenilir olmadığını gösterir. Bu nedenle müzik kapatıldığı zaman zorluk çıkarmadan mekandan ayrılmanızı tavsiye ederiz.

Kıbrıs turunuzu yaz aylarında yapıyorsanız eğer gece kulüplerinin çok kalabalık olacağını size önceden söyleyelim. Mekanlarda iğne atsanız yere düşmeyecek kadar dolu oluyor. Kış döneminde gelirseniz merak etmeyin kapalı diskolarda eğlencenize devam edebilirsiniz.

Kıbrıs’ta gece hayatı son yıllarda çok gelişme göstermiş. Her yaştan turist için gece eğlenebilecekleri bir mekan bulunuyor. Bunlar meyhaneler, diskolar, gece kulüpleri ve casinolar. Kuzey Kıbrıs’ta turistlerin ilgisine ve arzuna göre şekillenen bir gece hayatı var. Son yıllarda casino turizmi de gelişme gösterdi. Özellikle de Türkiye’den gelen seyahatseverlerin casinolara ilgisi yoğun oluyor.

Kıbrıs gece hayatında eğlenmek ne kadar?

Her gece kulübünün kalitesine göre fiyatlar değişiyor. Çok kaliteli ve lüks bir gece kulübü tercih ederseniz kesenin ağzını birazcık açmanız gerekiyor. Ama daha normal bir kulüpte eğlenmek isterseniz fiyatlar gayet ideal. Hatta İstanbul’da eğlence için bir gecede yapacağınız harcamayı Kuzey Kıbrıs’ta 3 – 5 gece için yapabilirsiniz.
Kıbrıs fiyatları için genellikle pahalı olduğuyla ilgili bir algı var. Fakat fiyatlar orada yaşayan yerli halk için pahalı. Beyaz eşya, otomobil ve ev gibi şeylerin fiyatları yüksek oluyor. Tabii turistik açıdan gezmeye gelenler için bu saydıklarımızın fiyatları pek onları ilgilendirmiyor. Bu nedenle Kıbrıs’ta eğlenmek için ne kadar harcama yapacağınız biraz sizin tercihlerinize bağlı oluyor.

Eğlencenin Merkezi Kıbrıs

Yavru vatan Kıbrıs denildiğinde akla pek çok güzel şey gelse de bunların başında, ucuz içkiler ve sınırsız zevk veren gece hayatı geliyor. Öyle ki kumarhaneleriyle ünlü Kıbrıs yılda 1.5 milyon turist çekmektedir.

Kıbrıs gece hayatı ünlü ve bir o kadar da renklidir. Pek çok kulüp, cebe dost alkollü içecekler hatta belki kumar isteyenlerin uğrak merkezidir. Kıbrıs turizminin %80’lik kısmını sadece Türkiye’den gidenler oluşturmaktadır. Bu oranı ile İngiltere takip etmekte. 2014 yılı verilerine göre tanıtım çalışmaları başarıya ulaşmış ve 100.000 Alman turiste ev sahipliği yapmıştır.

Girne ise yavru vatanın en renkli ve en büyük eğlence merkezidir. Girne casinolarıyla ünlü bir şehir. Geceleri eğlence otellerin bar ve diskolarıyla bütünleşiyor ve size sadece unutulmaz bir eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor. Ancak Girne’de ilk kez gece dışarı çıkıyorsanız gideceğiniz eğlence mekanını iyi seçmeniz gerekiyor. Direk dansı kulübü mü yoksa disko mu olduğunu öğrenmeden hiçbir mekana girmeyin. Çünkü direk dansı kulüplerinde izin verilmeyen uygulamalar bulunmakta.

Ancak Kıbrıs’ın tek cazibe merkezi Girne değil tabi ki ışıltılı Kıbrıs geceleri için Lefkoşa’da ünlü kulüplere sahip ışıltılı bir şehir. Tek yapmanız gereken Kıbrıs’a gitmek ve kendi gözlerinizle görmek.

Üstelik buradan Kıbrıs’a giderken havalimanından lüks araçlarla alınmak, gece hayatının tadını çıkarmak ve tam bir Kıbrıs turu yapmak isterseniz Kıbrıs night club hizmetiyle bu mümkün. Kıbrısta eğlenmek istiyor ancak güvenilir bir mekan arayışında iseniz size birkaç mekan önerimiz var.

Sempati Bar – Girne

Batı Girne’de bulunan Kıbrıs Hotel Sempati, şehirde ki en iyi barlardan birine sahip. Kendilerine özel kokteyller üstelik çok uygun fiyatlı. Üstelik konaklamak içinde tercih edilebilecek temiz ve nezih bir otel.

 

LİPSTİCK NİGHT CLUB

Kıbrıs’ın köklü kulüpleri arasında yerini alan Lipstick , Kıbrıs Gece Hayat’ında adından epeyce söz ettiriyor. Yenilikçi bir yapıya sahip Lipstick’de farklı danslar izleyebileceğiniz seksi kızlar bulunmakta ve sizi yerinizde oturtmayacaklardır. Sıcacık hareketli ortamında seksi dansları izleyeceğiniz ve sıcacık şovlarla kendinizden geçeceğiniz Cyprus Lipstick Night Club , mevki olarak Lefkoşa’ da bulunmaktadır.

Peki Lipstick Night Club Nerede? Lipstick Night Club Nasıl Gidilir ? Lipstick Night Club Adres nedir? Lipstick Night Club telefon numarası nedir?

Lipstick Gece Kulübünün Bulunduğu Yer:
Lefkoşa – Alayköy Bölgesi

Lipstick Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı:
36 km, yaklaşık 30 dakika

Lipstick Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı:
Lefkoşa: 11km, Girne: 30km

Lefkoşa Lipstick Gece Kulübü , havaalanına olan uzaklığı nedeniyle eğer havaalanından direkt olarak mekana geçiş yapacaksanız mutlaka transfer aracınız olması gerekir. Bizler transfer aracı konusunda sizlere yardımcı olmak için buradayız. Uygun transfer ücretleri ile lüks ve konforlu araçlarla sizi havaalanından alarak Lipstick Gece Kulübü giriş kapısına kadar bırakıyoruz. Yine aynı şekilde gece sonunda sizi alarak ister otelinize isterseniz havaalanına bırakıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bize saatlerinizi bildirmek. Transfer aracı için fiyat bilgisi almak istiyorsanız bize ulaşınız.

Lefkoşa Lipstick Night Club , Seksi danslarla başlayan gece , her saat daha fazla ısınarak hareketli ve ateşli danslarla devam edecek , Dansçı Kızlar ise sizin aklınızı başınızdan almak için binbir çeşit şovlar sergileyecektir. Kaliteli bir program sunan Kıbrıs Lipstick Gece Kulübü , Kıbrıs Gece Hayatında elit bir yere sahiptir.

Lipstick Night Club Hakkında

Kıbrıs Lipstick Gece Kulübü 2004 yılından bugüne, Kıbrıs’ta eğlence sektöründe en kaliteli, güvenli ve rakipsiz hizmet vermekte olan bir Kıbrıs Gece Kulübüdür. Cyprus Lipstick Night Club’da saat 21:00 itibarı ile canlı striptiz şovları izleyebilir, gecenin ilerleyen saatlerinde dünyanın farklı yerlerinden gelen bayanların içinizi ısıtan özel şovlarına katılabilirsiniz.
Lipstick Night Club’da istediğiniz yerli-yabancı alkolsüz-alkollü içki veya farklı kokteyl servisleri alabilir ve club’da geçireceğiniz süre boyunca sizlere eşlik eden bayanlarla unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.
Amacımız, Kıbrıs’taki eğlence ve gece hayatı sektöründe sunmakta olduğumuz servisin ayrıcalığını sizlere yaşatmak olup, bunu size hissettirmek ve gerçekleştirmek için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız.

Lipstick Night Club Program Saatleri

Gece Şov Programı Başlama Saati
Gece 21:00’de başlar, sabah 01:00’de biter.
Bu saatlerde seksi danslar eşliğinde birbirinden çekici bayanlar sahne almaktadır. İlerleyen dakikalarda ortamın ısısı artarak hareketli danslar ve kişiye özel şovlar sergilenmektedir.
Şov zamanında “1 Saatlik” Program Fiyatı: Canlı Destek den Sorabilirsiniz

Sabah ( Gece yarısından sonra ) : 01.00 – 09.00 (Gecelik Program)
Gündüz : 11.00 – 18.00 (Gündüz Program)
*İsteğe bağlı olarak özel zaman dilimleri ayarlanabilmektedir.
*Yukarıdaki Bilgiler Değişiklik Gösterebilmektedir. Canlı Destek den Sorabilirsiniz.

Kıbrıs Dansçı Bayanlar Hakkında Bilgiler

* Özel davetlerinizde sizlere eşlik edebilirler.
* Görüşme zamanını belirleyebilirsiniz.
* Yasal olarak KKTC ’ de çalışmaktadırlar.
* Her biri özenle seçilmiş güzellikte bayanlardan oluşmaktadır.
* Dansçı Bayanlar düzenli olarak Devlet Hastanesinde doktor kontrollerinden geçmektedir..

 

Rocks Hotel & Casino

Girne’de bulunan otelde genel anlamda elit misafirler bulunmaktadır. Deyim yerindeyse Girne gecelerinin en lüks mekanlarından biridir. Kıbrıs’ın en ünlü casinosu ise bu otele dahildir. Rocks Hotel & Casino ‘da risk almanın heyecan verici güzelliği ile kendinizi BlackJack, American Ruleti ya da Slotlar arasında kaybedebilirsiniz.

Biyax Night Club

Lefkoşa şehir sınırları içinde olan kulüp şehir merkezine çok yakındır. Sadece 4.3 km uzaklıkta olan kulüp Ercan Havalimanı’na 60 km uzaklıkta. Arayarak Kıbrıs Night club hizmeti talep edebilirsiniz ve kendilerinden sizi vip araçlarla almalarını ve konaklama dahil tüm masraflarınızı tek kalemde onlara ödeyerek diğer angaryalarla sizin adınıza uğraşmalarını isteyebilirsiniz.

Farklı ceplere ve farklı tarzlara uygun olarak Kıbrıs gece hayatı bu şekildedir. Diğer her şeyin pahalı, gece hayatının ise diğer her şeyden daha ucuz olduğu bir ülkedir Kıbrıs.

Kıbrıs Bayan Katalog

Katalog içerisinden hoşunuza gidecek bayanları seçerek onunla istediğiniz zaman dilimine kadar vakit geçirme şansını elde edebilirsiniz. Gece kulüplerinin de yolunu güzel ve kaliteli kızlarla tutarak daha fazla eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz. Bu kızlar hemen her bir isteğinize evet diyecek özelliklerdedir. Asla karşı çıkmıyor olması da özellikle şehre gelen beylerin en çok hoşuna giden detaylardan birisi olmayı başarıyor. Seksi ve aynı zamanda da oldukça iyi fiziksel görünümlere sahip olan kızlarla artık sizlerde hayatınızı daha da zevkli bir ortama dönüştürmeye de başlayabilirsiniz. Kıbrıs Bayan Katalog içerisinde de aradığınız özelliklere sahip olan bayanı bekleme yapmadan seçiniz.Böylelikle tamamen size hitap eden kızları seçtikten sonra zaman geçirebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs’ta gece hayatı hakkında bilmeniz gerekenler!

Sizlere bu yazımızda Kıbrıs casinoları hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Casinolara giriş nasıldır nelere dikkat edilmesi gerekir, casino da ne yapmanız lazım nasıl girilir bunlardan bahsedeceğiz. Kıbrıs bildiğiniz gibi Akdeniz’in en büyük üçüncü adasıdır. Aynı zamanda Kıbrıs’ta neredeyse her şey yasaldır diyebiliriz. Güçlü bir eğlence hayatı vardır. Öncelikle Kıbrıs’a ne için gideceğinizi doğru belirlemek lazım Kıbrıs’a tatil amaçlı mı gideceksiniz ? Yoksa casino da kumar oynamak için mi gideceksiniz ?

Amacınız tatil amaçlı bir Kıbrıs turuna katılıp arta kalan zaman da da casinoda vakit geçirmek ise, sizlere Kıbrıs tatil turlarını önerebiliriz. Kıbrıs tatil turlarına 3 gece 4 Gün 750 TL ile 2.000 TL arasında internet üzerinden bir çok şirketle anlaşıp gidebilirsiniz. Ama yok bizim amacımız tatil değil biz gidip casinoda bolca vakit geçirmek kumar oynamak istiyoruz diyorsanız bunun içinde yine casino turları mevcuttur. Bu casino turlarından bir tanesini tercih ederek turla birlikte casino turlarına katılabilirsiniz. Bunların ücretine gelecek olursak ta, 2.500 $ ile 10.000 $ arasında bir kapora bedel yatırmanız gerekmektedir.

Kıbrıs Casino Giriş Şartları

Kumarhaneler genellikle yeni oyuncularla çok ilgilenmezler bu yüzden güçlü bir referans ile casinolara girişiniz sizler için her zaman artıdır. Güçlü bir referans vasıtasıyla casinoya giderseniz ilgi alaka da o derece yüksek olacaktır. Casino kurallarına gelecek olursak aslında Dünya’nın bir çok ülkesinde casino kuralları aynıdır yani evrenseldir diyebiliriz.

Casinolara girerken dikkat edilmesi gereken bir dizi unsurlar vardır. Bu unsurlara dikkat etmezseniz otelin casinosu dahi olsa casinoya alınmama ihtimaliniz bir hayli yüksektir. Mesela bu kurallardan ilki casinoya aslı t-short, terlik ve şortla giremezseniz. Açıkçası üstünüze başınıza özen göstermeniz gerekmektedir. En azından uygun olacak bir pantolon, bir t-short ve kapalı bir ayakkabı ile casinoya giriş yapabilirsiniz. Hiç bir casinoda takım elbise veya smokin zorunluluğu da yoktur. Casinoya giriş için yaş şartı 25’tir. Yani 24 yaşını kesinlikle bitirmiş olmanız gerekmektedir.

Kuzey Kıbrıs’ta gece hayatı hakkında bilmeniz gerekenler!

25 yaşından gün alanlar casinoya rahatça girip oyun oynayabilirler. Casino da diğer oyuncuları rahatsız etmek, bağırmak, kavga etmek, küfür etmek, yüksek sesle konuşmak bu tür durumlar yasaktır. Açıkçası içeride kimseyi rahatsız etmemeniz gerekir. Böyle bir durum yaşarsanız casino görevlileri tarafından nazik bir şekilde casinodan çıkarılırsınız. Hatta sizi Kıbrıs Casino İşletmecileri Birliği’ne şikayet ederlerse ”Black List” e girersiniz ve adada hiç bir casinoda bundan sonra kumar oynayamazsınız.

Çoğu acemi kumarbaz casinoda para saçar bunun nedeni ise oyunları ve kuralları bilmemesidir. Casino da hiçbir şey sormaktan çekinmeyin, nihayetinde oynadığınız sizin kendi paranız. Oyunlara oturmadan önce diğer kullanıcıların oyunlarını 20 dk – 30 dk izleyin püf noktalarını öğrenmeye çalışın fikir edinin. Hatta diğer oyuncuların görüşlerini alın ve daha sonra oyuna oturun. Paranızı boş yere havaya saçmayın ve her şeyden önemlisi son tavsiyemiz kendinizi fazla kaptırmayın !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir