570 Gaziantep ‘te dev konut projesi ıCONOVA

570 Gaziantep 'te büyük Konut İnşaatı Projesi

Şireci acarsan yatırım ortaklığı ıCONOVA konut projesinde 570 konut satışı ve 23 ticari birim başladı.

570 Gaziantep 'te büyük Konut İnşaatı Projesi

Şireci acarsan yatırım ortaklığı ıCONOVA konut projesinde 570 konut satışı ve 23 ticari birim başladı. Gaziantep, hanifi şireci ve mesut acar 'ın yatırımcıları ıCONOVA 'nın Türkiye 'nin yeni cazibe merkezi olacağını belirtti.

Shireci acarsan Yönetim Kurulu üyesi hanifi şireci, ıCONOVA 'nın Gaziantep 'in yeni siluetine aday bir proje olduğunu belirterek, şöyle konuştu: "ICONOVA, her gün büyüyen ve gelişmekte olan Gaziantep algısının bir adım aşağısında ve Türkiye 'nin bir örneğidir . Yükseltme için bir aday proje. Mimari tasarımdan uygulama aşamasına kadar tüm süreçlerde büyük özen ile çalışıyoruz. 1 yıldan fazla bir süre için proje devam ediyor. Projemiz% 25 ' i inşaat altında tamamladık. ICONOVA 'da yaşam 2016 Eylül ayında başlayacak. "

ICONOVA kentinin sakinlerinin konforu, rahatlığı ve güvenliği için her ayrıntının şireci acarsan Yönetim Kurulu üyesi mesut acar olarak kabul edildiğini, "ıCONOVA projesi ile tamamen farklı bir Gaziantep 'e söz verdik" dedi. Eşsiz konumu ile, bu şehrin stres uzak doğal ve huzurlu bir ortam için özleyecek olanlar için ideal bir yaşam alanı olacak, ve aynı zamanda onların tasarrufuna değer eklemek isteyenler için mükemmel bir yatırım aracı olacak , "dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir