EN İYİ GECE KULÜPLERİ

Avrupa’nın En İyi Gece Kulüpleri

Avrupa’nın en iyi gece kulüpleri burada! Eğlenmeyi seven gece kuşları, toplanın, sizin için Avrupa’nın gidip görülesi ve eğlenilesi en ünlü gece kulüplerini yazdık. İnsan bazen değişiklik arıyor değil mi? Her gün uğraştığı işlerden biraz kafasını kaldırıp eğlenmek, değişik deneyimler yaşamak ve daha bir sürü şey. Ama bazen eğlenmek için gidilen gece kulübünü değiştirmekte de fayda vardır. Yaşadığınız şehirde de git git bir yerden sonra tükenir bütün gece kulüpleri ve kabul edelim en iyi gece hayatı Avrupa merkezlidir. O yüzden işte size yılbaşında da gidebileceğiniz Avrupa’nın en eğlenceli gece kulüpleri!Auslage, Viyana
Viyana’nın en iyileri arasında yer alan Auslage, şehrin merkezinde yer alıyor. Girişi oldukça ucuz olan bu gece kulübünün müziği ve kitlesi oldukça kaliteli ve genç. Her şeyi basit tutmuşlar: Müziğin yapıldığı tek bir oda var ve sadece 300 kişi alıyor. Kapıda uzun kuyruklar olsa da, kuyruk hızla ilerliyor ve dışarıda dakikalarca beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Adres : Lerchenfelder Gürtel 43, 1160 Wien, Avusturya

Sugarfactory, Amsterdam
Gece hayatı Amsterdam olanların sıklıkla gittiği bir yer Sugarfactory. Yıllar önce burası gerçekten de bir şeker fabrikasıymış ve 2005’te elden geçirilerek gece kulübüne dönüştürülmüş. 500 kişi kapasitesi olan bu gece kulübünde özellikle ışıklar oldukça etkileyici. Ortada bir DJ kabini ve etrafında dans eden insanlardan oluşan bir yer. Haftalık programlarını takip etmekte fayda var.

Adres: Lijnbaansgracht 238, 1017 PH Amsterdam, Hollanda

Berghain, Berlin
Almanya gece kulüpleri oldukça meşhurdur ve Berghain onların arasından havalı ve kocaman binasıyla sıyrılıyor. Eski bir enerji santraline kurulmuş olan Berghain’de hiç bitmeyen bir parti ortamı var. Tekno müzik odaklı gidiyor ama birçok odasıyla başka alternatifler de sunuyor. İçeriye cep telefonuyla giremiyorsunuz, bu yüzden yaşadığınız deneyimin de ayrı bir tadı oluyor. Sabah olunca insan buradan çıkmak ister mi bilinmez!

Adres: Am Wriezener Bahnhof, 10243 Berlin, Almanya

Watergate, Berlin
Berlin zaten “Avrupa gece hayatı şehirler,” deseniz bile işaret edilen bir yer ama diyoruz ki elektronik müzik severler Watergate’i görmeden etmesinler. Muazzam DJ performansları, aydınlatmaları ve manzarasıyla burada eğlenceye doyabilirsiniz. Nehrin kenarına, hatta üstüne kurulmuş bir yer burası. Yazın dans etmeye giderseniz, kafanızı kaldırıp yıldızları sayabilirsiniz.

Adres: Falckensteinstraße 49, 10997 Berlin, Almanya

Fabric, Londra

Avrupa’da gece kulüpleri arasında belki de en deneyimli olanı burası. Size dünyanın en iyi DJ’lerini bulup getiriyor ve üç tane odaya sahip. Ses sistemi ve ışıklarıysa muazzam. Daha ne olsun? Size tek kalan oraya gitmek oluyor; eğlence kendiliğinden geliyor!

Adres: 77A Charterhouse St, Clerkenwell, London EC1M 6HJ, İngiltere

Razzmatazz, Barselona
En iyi gece hayatı olan ülkeler arasında İspanya üst sıralarda ve bunun en büyük mimarı Barselona. Önemli gece kulüplerine sahip bu şehirde hepsinden de önemlisi ve en meşhuru Razzmatazz. Bir kere çok büyük bir yer, oldukça popüler. Beş tane odası var ve hepsinde birbirinden kaliteli müzikler dinleyebilirsiniz.

Adres: Carrer dels Almogàvers, 122, 08018 Barcelona, İspanya

Nitsa Club, Barselona
Avrupa’nın en iyi gece kulüpleri arasında gösterilen diğer adresimiz ise Nitsa Club. Barselona’nın bir başka meşhur gece kulübü. En önemli tarafı ise müzik çeşitliliği. Aynı ay içerisinde birçok farklı müzik çeşidini burada bulabiliyorsunuz. Eğer sürekli değişiklik arayan, yeni müzikler dinlemek isteyen biriyseniz burası tam size göre!

Adres: Carrer Nou de la Rambla, 113, 08004 Barcelona, İspanya

Kapital, Madrid
Şehrin en popüler eğlence mekanı. Bu kadar popüler olmasının en büyük sebebi belki de buranın yedi katlı olmasıdır, zira içerisi mahşer yeri gibi oluyor. Ama nasıl bir mahşer yeri! Kendinizi eğlencenin ve dansın göbeğinde bulabileceğiniz muhteşem bir yer. Üstelik seç beğen al: Bir kattan sıkılınca, hop, diğerine geç.

Adres: Calle de Atocha, 125, 28012 Madrid, İspanya

La Cabala, Roma
Roma’nın en önemli (ve gösterişli) eğlence mekanlarından biri. Ortaçağ saraylarından birinin tepesine kurulmuş ve Tiber Nehri’ne bakan çok güzel bir manzarası var. Kitlesi oldukça kaliteli ve otuzlarının üzerinde insanlardan oluşuyor. Hem tarihi hem eğlence isteyenler için unutulmaz bir durak olacaktır.

Adres: Via dei Soldati, 25c, 00186 Roma RM, İtalya

İşte size Avrupa’nın en iyi gece kulüpleri! Giderken bol bol su içmeyi unutmayın zira çok terleyeceksiniz! Avrupa’nın en iyi gece kulüpleri listemizin sonuna geldik.Yorumlarınızı bekliyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir